Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Ürün Paketi! 200.000 TL Kredi Aylık Ödeme Planı

Ev alacak olan vatandaşlar için sağlanan konut kredilerinde faiz oranları Ağustos ayının ilk haftasının ardından çok sert bir şekilde yükseldi.

Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Ürün Paketi! 200.000 TL Kredi Aylık Ödeme Planı

Ev alacak olan vatandaşlar için sağlanan konut kredilerinde faiz oranları Ağustos ayının ilk haftasının ardından çok sert bir şekilde yükseldi. Yeni faiz oranlarıyla evlerini almak isteyen müşterilere Ziraat Bankası tarafından sunulan 180 ay vadeli kredi imkanını ödeme planı üzerinden derledik.

Ev alma hayali kuran vatandaşlar için uzun bir süredir tarihi kredi kampanyasından yararlanma imkanı bulunuyordu. Bu kredi kampanyalarından çeştili nedenlerle faydalanamayan vatandaşlar için ise şartlar değişmiş durumda. Yeni dönemde değişen kredi imkanlarıyla ev almak isteyen müşteriler Ziraat Bankası konut ürün kredisi ile ihtiyaçlarını karşılamak isterlerse aşağıda yer alan özelliklerden faydalanacaklar. ZİRAAT BANKASI KONUT ÜRÜN KREDİSİZiraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan müşteriler, Konut Ürün Paketiyle uzun vadeli ödeme seçeneğini kullanabiliyorlar. Banka normal kredi kullanımlarında müşterilerine standart olan 120 ay vade imkanı sağlıyor. Ancak konut ürün paketinde müşterilere yüzde 180 aya varan bir ödeme planı oluşturuluyor. Banka bu kredi paketi ile yüksek limit imkanı da sunuyor. Ev alacak olan vatandaşlar Ziraat Bankası konut kredisi ile alacakları evin ekspertiz raporu değerinin yüzde 90'ına kadar kredi kullanma hakkına sahip oluyorlar. Banka müşterilerine bu konut kredisi kullanımlarında yüzde 1.05 faiz uyguluyor. 200.000 TL İÇİN ÖDEME PLANIEv almak için 200.000 TL kredi kullanmak isteyen bir müşteri ödemelerini 180 ay ile yapmak istediğinde, ödeme planı şu şekilde oluyor.

Emlak365.com


Yorumlar (0)