Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 0.79 Konut Kredisi Kampanyası Güncellendi! Kredi Şartları ve Ev Kredi Hesaplama

Kamu bankaları Merkez Bankası tarafından yapılan 325 baz puan faiz indirimi sonrasında 0.79 konut kredisi faiz oranı ile verdikleri konut kredisi kampanyasını güncelledi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.79 konut kredisi kampanyası kapsamı genişledi. İşte yenilenen anlaşmalı konut projeleri ve 0.79 konut kredisi hesaplama!

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 0.79 Konut Kredisi Kampanyası Güncellendi! Kredi Şartları ve Ev Kredi Hesaplama

Kamu bankaları Merkez Bankası tarafından yapılan 325 baz puan faiz indirimi sonrasında 0.79 konut kredisi faiz oranı ile verdikleri konut kredisi kampanyasını güncelledi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 0.79 konut kredisi kampanyası kapsamı genişledi. İşte yenilenen anlaşmalı konut projeleri ve 0.79 konut kredisi hesaplama!

Merkez Bankası faiz indirimi atağı tüm hızı ile devam ederken vatandaş yapılan 325 baz puan indirimin bankaların faiz oranlarına nasıl yansıyacağını takip etmeye başladı. Kamu Bankaları 0.99 Faiz Oranının Altına İnecek Mi, Konut Kredisi Faiz Oranları % 0.69 Olacak Mı?Dün Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından yapılan ilk açıklamalar biraz umut kırıcı oldu. İki banka da 500 bin lira ve altı konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0.99 olarak teyit ederken bu rakamı aşan kredi talepleri için faiz oranını yüzde 1.39 seviyesinden yüzde 1.19 seviyesine çekti. Yine ihtiyaç kredisi faiz oranları için indirimler yapıldı. Kamu bankalarının bir süre daha özel bankaların kredi faiz indirimlerini takip edecekleri ancak Eylül ayı sonuna kadar mutlaka kredi faiz indirimi haberi geleceği bilgisi kulislerde konuşuluyor. Son Dakika Kredi Haberi! Kamu Bankaları Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası Anlaşmalı Konut Projeleri Listesi Güncellendi!3 kamu bankası da eş zamanlı olarak anlaşmalı konut projeleri listelerini güncelledi. Satışa sunulan konut projeleri listesi içerisinde yer alan inşaat firmalarına finansman desteği veren bankalar Firma Katkı Paylı konut kredisi kampanyası ile sadece bu projelere özel olarak sıfır konutlardan satın alan kişilere 0.99 faiz oranı yerine 0.79 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Cumartesi yapılan güncelleme dikkat çekerken 3 bankanın aynı zamanda güncelleme yapması da dikkat çeken bir diğer konu oldu. Ziraat Bankası 0.79 Konut Kredisi Kampanyası Detayları ve Şartları (Ziraat Bankası Firma Katkı Paylı Konut Kredisi 2019)Türkiye'nin en büyük ve en güçlü bankası olarak kabul edilen Ziraat Bankası aynı zamanda kamu bankası olması nedeni ile yaşadığı avantajı müşterilerine yansıtmaya devam ediyor. Banka dün yapmış olduğu açıklama ile 500 bin lira üzeri konut kredisi faiz oranı ve ihtiyaç kredisi faiz oranı için indirim kararı alırken bugünde 0.79 anlaşmalı konut projeleri listesini güncelledi. Ziraat Bankası anlaşmalı konut projeleri listesi güncellenirken yeni listede çok sayıda yeni firmanın yer alması dikkat çekti. Bu sayede 0.79 faiz oranı ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuldu. 

Vakıfbank 0.79 Konut Kredisi Kampanyası Detayları ve Şartları (Vakıfbank Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası)0.79 faiz oranı ile konut kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank 0.79 faiz oranı ile konut kredisi desteği sağladığı projeler listesini güncelledi. Yeni listede farklı çok sayıda ilde yer alan konut projeleri için 0.79 konut kredisi desteği sunulacağı ilan edilirken 180 aya kadar vadeli konut kredisi paketi ile ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

Halk Bankası 0.79 Konut Kredisi Kampanyası ve Şartları (Halk Bankası Firma Katkı Paylı Konut Kredisi Kampanyası)Halk Bankası Kamu bankaları arasında yer alan Halk Bankası'da 0.79 konut kredisi faiz oranı ile anlaşmalı konut projeleri için 180 ay vadeli finansman desteği veriyor. Firma katkı paylı konut kredisi kampanyası adı verilen kampanya için anlaşmalı konut projeler listesi güncellendi. Güncellenen listede yer alan yeni anlaşmalı konut projeleri sayısı büyük oranda artış gösterdi. İnşaat projesi kapsamında yapımında Halkbank tarafından finansman kredi desteği verilen inşaat firmaları tarafından üretilen projelerden ev alan kişiler 0.99 yerine 0.79 konut kredisi faiz oranı ile ev sahibi olma imkanı yakalıyor. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma Ekranı Açılacak Mı?Bir diğer büyük mağduriyette kamu bankalarının ısrarla yüksek faizle kredi çekenler için yapılandırma yapmaması nedeni ile yaşanıyor. Kamu bankalarının faiz indirimi yapmasına rağmen konut kredisi yapılandırma yapmaması büyük tepki çekerken oluşturulan yoğun kamuoyu gündemi nedeni ile Eylül ayı sonuna kadar yapılandırma konusunda yeni bir adım atılması bekleniyor. 0.79 Konut Kredisi Hesaplama (Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank En Uygun Ev Kredisi Hesaplama)120 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama

180 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama

120 Ay Vadeli 200 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama

180 Ay Vadeli 200 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ... Emlak365.com

Yorumlar (0)