Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi, Yüzde 1.09 Oldu!

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları için uygulamış olduğu rakamları güncelledi.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi, Yüzde 1.09 Oldu!

Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları için uygulamış olduğu rakamları güncelledi. Banka tarafından uygulanan en düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 0.49 olurken en yüksek yüzde 1.09 seviyesine çekildi. İşte Ziraat Bankası konut kredisi kampanyası ile uygulanan güncel faiz oranları listesi!

Merkez Bankası tarafından atılan likidite adımları sonrası bankaların kredi faiz oranlarında hızlı bir yükseliş yaşanmıştı. Süreçte ne yazık ki kamu bankaları da faz yükseltti. Ziraat Bankası tarafından başlatılan 1 sene ertelemeli yüzde 0.64 faiz oranlı konut kredisi kampanyası ne yazık ki sona ererken faizlerde hızlı yükseldi. ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI LİSTESİ! Ziraat Bankası müşterilerine farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına farklı paketlerde kredi kullanma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası TOKİ Sosyal Konut Kredisi Kampanyası Şu anda Ziraat Bankası tarafından sunulan en düşük konut kredisi faiz oranı TOKİ Sosyal Konut Kredisi paketinde uygulanan 0.49 faiz oranı olarak öne çıkıyor. TOKİ projelerinde satışa sunulan alt gelir grubu evlerden alan kişilere Ziraat Bankası 0.49 faiz oranı ile 240 aya varan vadelerde konut kredisi desteği sağlayacak. 

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANIN ARTISI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI Ziraat Bankası tarafından başlatılan çalışanın artısı konut kredisi kampanyası ile sunulan kredi faiz oranı yüzde 1.05 olarak uygulanırken kampanya kapsamında 120 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı tanınıyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ PAKETİ Uzun vadeli konut kredisi kullanmak isteyen kişilere hitap eden Ziraat Bankası konut ürün paketi kredisi kapsamında 180 aya kadar vadeli kredi kullanma imkanı sunulurken bu kredi paketinde ise faiz oranı yüzde 1.09 olarak uygulanıyor. 

Sunulan kredi paketinde 180 ay vadeli 100 bin lira kredi kullanan kişilerin aylık taksit tutarları bin 270,51 lira olarak gerçekleşecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)