Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düştü!

Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi yapıldı.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faizi Düştü!

Ziraat Bankası konut kredisi faiz indirimi yapıldı. Banka 120 ay vadeli 0.98 faizle konut kredisi kullandıracak.

"Yapılan çalışma ile Bankamızca konut kredisi faiz oranı aylık %1,78 olarak belirlenmiştir. Bankamızla çalışmakta olan konut üreticisi firmaları da elini taşın altına koyarak, faiz maliyetinin bir kısmını üstlenmeleri neticesinde müşterilerimize faiz oranı aylık %0,98 olarak yansıtılacaktır.



4Bu kapsamda, Bankamızla çalışmakta olan firmaların elinde bulunan bitmiş birinci el ve henüz tamamlanmamış inşaatı devam etmekte olan konut satışlarının finansmanına destek verilecek ve böylelikle firmalarımızın elinde bulunan konut stokunun eritilmesine yönelik de önemli katkı sağlanmış olacaktır.



Öte yandan; kullandırılan konut kredilerinin bir kısmı söz konusu firmaların Bankamıza olan kredilerinin geri ödenmesinde kullanılacaktır. Bu durum bir taraftan firmaların üzerindeki mali yükün hafifletilmesi, diğer taraftan da bankamızca kullandırılmış olan kredilerin seyyaliyetinin sağlanması açısından önemli kazanım oluşturacaktır.



Bu uygulama ile başta alt ve orta gelir grubunda yer alan müşterilerimiz olmak üzere tüm müşterilerimizin konut sahibi olmak için ihtiyaç duyduğu finansmana çok daha kolay ulaşması sağlanacak ve konut sektörüne önemli bir canlılık getirilmiş olacaktır."



Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Vatandaş İçin Hüsrana Dönüştü! SON DETAYLAR...



Bankaların Kredi Faiz Oranları Düşecek Mi, Yükselecek Mi?



Bankaların Ortalama Konut Kredisi Faiz Oranları Düştü



Kredi Faiz Oranı Yüzde 2 Altında Olan 5 Banka Hangisi?



Faizsiz Konut Kredisi "Yapı Tasarruf Sistemi Fonu" Nedir?



Asgari Ücretle Çalışanlar En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Alabilirler?



Android uygulamamız için TIKLAYINIZ



İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ



Facebook sayfamız için TIKLAYINIZ



Twitter sayfamız için TIKLAYINIZ



Haber Kaynağı: Emlak365.com



NOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)