Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyasında 200.000 TL Kredi İçin Kaç Lira Taksit Ödenir?

Türkiye'de yeni bir ev satın alarak hayallerine kavuşmak isteyen vatandaşlara uygun finansman desteği veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Kampanyasında 200.000 TL Kredi İçin Kaç Lira Taksit Ödenir?

Türkiye'de yeni bir ev satın alarak hayallerine kavuşmak isteyen vatandaşlara uygun finansman desteği veren bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu. Ziraat Bankası tarafından müşterilerine uzun vadeli, uygun faizli konut kredisi veriliyor.

Türkiye'de her vatandaşın hayali bir gün kendi evinin sahibi olmaktır. Son dönemlerde ise çok sayıda vatandaş bu hayaline kavuşmayı başardı. Konut kredileri ile vatandaşlar yeni bir ev satın almaya devam ediyorlar.ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT FİNANSMANIBankaların sunduğu konut kredilerini kullanan vatandaşlar son dönemlerde artan kredi faizleri nedeniyle olumsuz bir durum yaşasalar da hayallerine kavuşmak için kredi kullanmayı sürdürüyorlar. Bu süreçte avantajlı konut kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan birisi de Ziraat Bankası oldu.180 AYA KADAR VADE İMKANIZiraat Bankası tarafından açıklanan konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere 180 aya kadar vade ile konut finansmanı veriliyor. Bu vade seçeneği ile kredi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,05 faiz uygulanıyor.200.000 TL KONUT KREDİSİNE KAÇ LİRA TAKSİT ÖDENİR?Yeni bir konut satın almak isteyen müşteriler Ziraat Bankası konut kredisi kampanyasından yararlanarak 180 ay vadeli 200.000 TL kredi kullandıklarında aylık yüzde 1,05 faiz uygulanıyor. Bu krediyi kullanan müşteriler vade sürecinde Ziraat Bankasına her ay 2.478 TL kredi taksiti ödüyorlar.Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka şubelerinden bu işlemi gerçekleştirebiliyorlar.Emlak365.com


Yorumlar (0)