Ziraat Bankası Kredi Hesaplama! Ev, Araba ve İhtiyaç Kredisi Faizleri Maliyet Tablosu Ödeme Planı

Kredi ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını Ziraat Bankası aracılığıyla gidermek isteyen vatandaşlar için kredi hesaplama ekranını inceledik.

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama! Ev, Araba ve İhtiyaç Kredisi Faizleri Maliyet Tablosu Ödeme Planı

Kredi ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını Ziraat Bankası aracılığıyla gidermek isteyen vatandaşlar için kredi hesaplama ekranını inceledik. 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımı, 100.000 TL ev kredisi kullanımı ve 50.000 TL araba kredisi kullanımı yapılması durumunda yeni faiz oranlarıyla oluşan son durumu sizlerle paylaşıyoruz. İşte Ziraat Bankası konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi maliyet oranları tablosu.

Kredi ihtiyacı olan vatandaşlar için Ağustos sonu Eylül başı dönemi oldukça maliyetli bir süreç. Hem kamu bankalarının hemde özel bankaların kredi faiz oranları oldukça yüksek seviyelerde. Yaz sonu döneminde bankalar kredi verme iştahlarını kaybettilr. Bu süreçte kredi kullanmak isteyen vatandaşların ilk tercih ettiği bankalar ise devlet bankaları oluyor. ZİRAAT BANKASI KREDİ FAİZ ORANLARI DA ARTTITürkiye'nin en fazla maaş müşterisi olan bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, vatandaşların kredi için de ortak noktalarından birisi. Banka müşterilerine her alanda kredi imkanı sunarken bu kredi olanakları son günlerde değişti. Ekonomi adına gelen hamleler kapsamında faiz artırımı yapan Ziraat Bankası'nda oluşan son oranlar ise şu şekilde;60 Ay Vadeli İhtiyaç KredisiZiraat Bankası'nın 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.24. Ancak banka özel sektörde çalışanlar ile emeklilere yüzde 1.18 oranından kredi sağlıyor. Bu faiz oranıyla 10.000 TL kredi kullancak olan müşteriler için ödeme planı şu şekilde;

60 Ay Vadeli Taşıt KredisiSıfır veya ikinci el araba alacak olan vatandaşlar 60 ay vade ile kredi kullanabilecekler. Bunun dışında müşteriler alacakları arabanın ekspertiz değerinin yüzde 70'i oranında kredi kullanma hakkına sahipler. Ziraat Bankası'ndan yüzde 1.20 faiz oranıyla 60 ay vadeli kredi kullanan müşteriler için hesaplama ekranı şu şekilde;

120 Ay Vadeli Konut KredisiZiraat Bankası müşterilerine yüzde 80 oranında konut kredisi imkanı sunuyor. Banka tarafından sağlanan bu konut kredisinden faydalanacak olan vatandaşlar için 120 ay vadeli bir ödeme planı sağlanıyor. Bankanın konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.05.

Emlak365.com


Yorumlar (0)