Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama

Türkiye'de vatandaşlar konut kredilerine dair araştırmalarını sürdürüyorlar. Konut kredisi kullanımında ilk olarak kamu bankalarını tercih eden vatandaşlar Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın konut kredisi faiz oranlarını öğrenmek istiyorlar.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 100 Bin TL Konut Kredisi Hesaplama

Türkiye'de konut satın alımında vatandaşların en büyük finansman kaynakları bankalar tarafından verilen konut kredileri oluyor. Bu nedenle konut kredisi kampanyası çok sıkı bir taip altında tutuluyor. Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar düşük faiz oranları nedeniyle ilk olarak kamu bankalarını tercih ediyorlar. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın konut kredisi kampanyalarında bundan dolayı yoğun bir talep gösteriliyor.

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kamu bankalarının şartlarını merak ediyorlar. Şu anda piyasanın en düşük faizli konut kredileri Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından veriliyor. 120 aya kadar vade imkanı ve kolay geri ödeme seçenekleri ile müşterilere sunulan konut kredileri vatandaşların yeni bir ev alırken en büyük finansman destekçisi oluyorlar.

ZİRAAT BANKASI 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere aylık yüzde 1,37 kredi faizi uygulanıyor. 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler Ziraat Bankası'na her ay 1.702 TL kredi taksiti ödüyorlar. Toplam 10 yılda bitirilen konut kredisi geri ödemelerinde uygun ödeme koşulları da müşterilere sunuluyor.

HALKBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbank'ın konut kredisi kampanyasında müşterilere aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulandığı bildirildi. 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.710 TL kredi taksiti ödüyorlar. 100 Bin TL konut kredisi için 10 yıl boyunca kredi taksitiödeyen müşteriler vade sonunda toplamda 205.224 TL ödemiş oluyorlar.

VAKIFBANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Vakıfbank konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,32 kredi faizi uygulanıyor. Şu anda kamu bankaları içerisinde en düşük faizli konut kredisini Vakıfbank veriyor. Vakıfbank'tan 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 1.665 tL kredi taksiti ödüyorlar. Müşteriler vade sonunda ise 100 Bin TL konut kredisi için bankaya 199.819 TL ödeme yapmış oluyorlar.

Yorumlar (0)