Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 200 Bin TL Konut Kredisi Taksit Hesaplama

Türkiye'de yeni bir konut satın almak isteyenler konut kredilerine yönelik araştırmalarına devam ediyorlar. Peki kamu bankalarından 200 Bin TL konut kredisi kullanımına aylık kaç TL taksit ödenir. İşte Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank konut kredisi kampanyalarının şartları nelerdir?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 200 Bin TL Konut Kredisi Taksit Hesaplama

Türkiye'de yeni bir konut satın almak isteyenler konut kredisi şartlarını araştırmaya devam ediyorlar. Kamu bankalarının konut kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar en uygun konut kredisini bulmak için çaba gösteriyorlar. Her bankanın ayrı bir faiz politikası bulunurken vatandaşlar konut satın alımında en düşük maliyete ulaşmaya çalışıyorlar.

ZİRAAT BANKASI 200 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,37 kredi faizi uygulandığı açıklandı. Bu şartlarda 120 ay vadeli 200 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler 3.405 TL kredi taksiti ödüyorlar. 120 ay yani 10 yıl boyunca devam eden taksitleri ödeyen müşteriler çeşitli ödeme seçeneklerini de kullanabiliyorlar. Bu şekilde kolay bir şekilde ödemelerini gerçekleştiren müşteriler deev sahibi olabiliyorlar.

HALKBANK 200 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Halkbankası'ndan konut kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık olarak yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. 120 aya kadar vade imkanı sunulan konut kredisi kapsamında 200 Bin TL kredi kullanıldığında ise müşteriler aylık 3.420 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şekilde 120 ay boyunca kredi taksiti ödeyen müşteriler vade sonunda ise toplamda 410.446 TL ödeme yapmış oluyorlar. Halkbank da müşterilerine konut kredilerinde esnek ödeme planları sunarak kolay ödeme imkanı da tanıyor.

VAKIFBANK 200 BİN TL KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

Kamu bankaları arasından en uygun faizli konut kredisini Vakıfbank veriyor. Vakıfbank müşterileri aylık yüzde 1,32 kredi faizi ile konut kredisi kullanabiliyorlar. Vakıfbank'tan 120 ay vadeli 200 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 3.330 TL kredi taksiti ödüyorlar. Müşterilerin vade sonunda ödedikleri toplam tutar ise 399.641 TL oluyor.

Yorumlar (1)
Metin 1 ay önce
Önceden olduğu gibi 0.46 dan kredi versin .toki borcumuzu kapatalim.