Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Mayıs Ayı Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi!

Konut kredisi çekmek isteyen kişiler için şu anda en uygun kredi veren bankalar kamu bankaları olarak sıralanıyor. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından sunulan konut kredisi paketleri ve kredi faiz oranları listesi haberimizde!

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank Mayıs Ayı Konut Kredisi Faiz Oranları Listesi!

Devlet bankalarının kredi faiz oranları şu anda özel bankaların daha altında bulunurken özellikle de ev sahibi olmak isteyen kişiler için oldukça cazip seçenekler sunuluyor. Şu ana 3 kamu bankası da en uygun kredi veren bankalar arasında ilk 3 arasında yer alırken Vakıfbank sunmuş olduğu kampanyalar ile birinciliğini koruyor. 

VAKIFBANK MAYIS AYI KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI İLE EN UYGUN KREDİ VEREN BANKA OLDU! 

Konut kredisi çekmek istiyorum diyen kişiler için şu anda en uygun kredi veren banka Vakıfbank olarak öne çıkıyor. Vakıfbank konut kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak farklı çok sayıda seçenek sunarken;

Vakıfbank sarı panjur konut kredisi faiz oranı yüzde 1.32 

Vakıfbank kentsel dönüşüm konut kredisi faiz oranı 0.93

Vakıfban yeşil konut kredisi kampanyası faiz oranı olarak ise yüzde 1,25 başlangıç oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Vakıfbank OYAK üyelerine özel konut kredisi paketinde 6 ay ertelemeli konut kredisi kullanma imkanı sunarken yine TSK üyeleri için de 6 ay ödemesiz konut kredisi desteği sağlanmaktadır. 

HALKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Mayıs ayı itibari ile Halkbank konut kredisi faiz oranı hesaplı evim konut kredisi paketinde yüzde 1,38 olarak uygulanırken Halkbank gayrimenkul konut kredisi paketinde de aynı oran üzerinden kredi desteği sağlanıyor. 

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI KAÇ?

Ev almak için Ziraat Bankası üzerinden kredi çekmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası çalışanın artısı ve emeklinin artısı konut kredisi paketinde yüzde 1,37 faiz oranı ile 120 ay vadeli kredi seçeneği sunarken, Ziraat Bankası konut kredisi ürün paketinde ise söz konusu oran yüzde 1,39 olarak uygulanıyor. 

Yorumlar (0)