Ziraat Bankası ve Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 2019 (1.28 Oranı İle En Uygun Ev Kredisi Hesaplama)

Ziraat Bankası ve Vakıfbank 1.28 konut kredisi kampanyası başladı. Başlayan yeni kampanya ile kamu bankaları en uygun konut kredisi veren bankalar oldu...

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 2019 (1.28 Oranı İle En Uygun Ev Kredisi Hesaplama)

Beklenen büyük konut kredisi kampanyası bugün itibari ile başladı. 

Ziraat Bankası 1 haftalık bekleyiş süresinin ardından konut kredisi faiz oranları için beklenen indirime gitti ve Vakıfbank ile Ziraat Bankası 1.28 konut kredisi kampanyası başlattı. 

İki bankanın ardından gözler bugün Halkbank'a çevrilirken vatandaşın ortak talebi Halkbank'ın 1,28 oranının da altına inerek rekabet çarklarının hızlanmasını sağlaması. 

En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Ziraat Bankası Oldu! 

Yapılan indirimin ardından en uygun düşük konut kredisi faiz oranı yüzde 1,28 seviyesine çekilirken en uygun konut kredisi veren banka unvanı ise Ziraat Bankası ve Vakıfbank'a geçmiş oldu. Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı tüm kredi tutarları ve vadeleri için yüzde 1,28 olarak revize edildi. 

Aynı şekide Vakıfbank konut kredisi faiz oranları da yüzde 1,28 oldu ve iki banka en uygun konut kredisi veren ilk 2 banka olarak bugünden itibaren 1,28 faiz oranı ile kredi kullandırmaya başladı. 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz İndirimi 2019 Son Dakika Açıklaması 

"Ziraat Bankası ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyetin yanında olma anlayışının bir parçası olarak konut sektörüne uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunmaktadır. Her yıl pazar payını kesintisiz artıran Ziraat Bankası konut kredilerinde sektörün açık ara lider bankası konumuna ulaşmıştır.

Ziraat Bankası, müşterilerinin konut kredisi taleplerini; uygun faiz oranları, üstün hizmet kalitesi, hızlı ve kolay değerlendirme süreçleri, her kesime uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ve gelire uygun özel ödeme planı seçenekleri ile karşılamayı sürdürmektedir. Ziraat Bankası; bir yandan konut üreticisi firmalarımız ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken, aynı zamanda vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerini amaçlamaktadır.

Bu çerçevede Ziraat Bankası; son dönemde ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık %1,28’e indirmiştir. Diğer taraftan, ihtiyaç kredilerinde de 60 aya kadar vadelerde faiz oranını aylık %1,53’e indirmiştir.

Her gelir grubunda yer alan müşterilerin kullanımına sunulan bu imkanlar ile gerek konut ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gerekse de konut üreticisi firmalara önemli bir destek sağlanmasının yanı sıra, ihtiyaç kredilerinde de müşterilere maliyet avantajı sağlanacaktır."

Ziraat Bankası ve Vakıfbank Konut Kredisi Hesaplama 2019

120 Ay Vadeli 50 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

120 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

120 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

120 Ay Vadeli 150 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

120 Ay Vadeli 200 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

120 Ay Vadeli 250 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

60 Ay Vadeli 50 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

60 Ay Vadeli 100 Bin Lira Konut Kredisi Hesaplama 

Bankaların güncel kredi oranlarını, konut ve inşaat sektöründeki gelişmelerinden anlık haberdar olmak için bizi takip edin...

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Konut Kredisi ve Emlak Haberleri Kapalı Grubumuza Katılmak İçin TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar (75)
asya 2 yıl önce
eğer yapilandirma yapilmazsa büyük haksizlik bddk lütfen bu i̇şi̇ el at 2.09 dan çekti̇k çok çok mağduruz. emlak 365 lütfen bi̇zi̇m sesemi̇zi̇ duyurun.
Kayseri 2 yıl önce
Yiine de beklenen indirim bu değildi
1.68 üç gün önce çekmek zorunda kaldım 2 yıl önce
şimdi ne yapmalıyım deli olacağım yaa üç günden ne kadar zarar ettim
mühendis 2 yıl önce
eğer bağlı olduğun banka yapılandırma yapmazsa başka bankaya gidip yapılandırma yaptırabilirsin. ama yüzde 2 erken kapatma ücretini ve ek masrafları ödemek zorunda kalırsın. vakıf bana 9 bin lira masraf demişti.
biraz daha bekle 0,98 e düşebilir mart sonu. o zaman deneyebilrsin.
amasseia 2 yıl önce
içimden bir his diyor ki daha da düşürecekler bekle !!!
ahmet batuk 2 yıl önce
sayın emlak365 editörleri. bizlerin beklediği oran bu değildi katılım bankaları da dahil 1'in altına düşmediği sürece çoğu yine beklemede kalacaktır.
Enes 2 yıl önce
bekle bakalım, faizler 1'in altına insin, fiyatlar fırlasın o zaman da beklersin
Yapilandirma 2 yıl önce
Bu oranlarda yapilandirma olur mu
Mehmt 2 yıl önce
Vakıf iner mi bu orana
tuğba 2 yıl önce
bildiğim kadarıyla yapılandırma oluyor tüketici kredisinde ama konutta oluyormu bilmiyorum ziraat bankasından kredi çeken arkadaşlar gidip bankanızla görüşün
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın