Ziraat Bankası'dan Maaş Müşterilerine 1.12'den İhtiyaç, 0.87'den Ev Kredisi

Ziraat Bankası çalışanın artısı kredi paketleri kapsamında müşterilerine ikili kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası'dan Maaş Müşterilerine 1.12'den İhtiyaç, 0.87'den Ev Kredisi

Ziraat Bankası çalışanın artısı kredi paketleri kapsamında müşterilerine ikili kredi imkanı sunuyor. Maaşını, Ziraat Bankası bünyesinden alan müşterilere sağlanan bu kredi paketinde sunulan imkanlar maliyet tablolarıyla yazımızda.

Kredi kullanacak olan vatandaşlar için kredi faiz oranları yükselmiş olsa da bazı bankalar, farklı kredi kampanyalarına devam ediyorlar. Kredi paketleriyle müşterilerinin ilgisini çeken bankalardan birisi de Ziraat Bankası. Banka ikili kredi imkanının yer aldığı Çalışanın Artısı Kredi Paketinde hem ihtiyaç hemde konut kredisinde özel avantajlar sağlıyor. ZİRAAT BANKASI'NDAN İKİLİ KREDİ PAKETİZiraat Bankası tarafından sağlanan ikili kredi paketinde müşterilerin sağlaması gereken bazı şartlar bulunuyor. Bu şartların ilki ister kamu çalışanı olsun, ister emekli olsun ister özel sektörde çalışan olsun maaşın Ziraat Bankası'ndan alınıyor olması gerekiyor. Maaş müşterilerine sağlanan bu kredi paketinde müşterilere 60 ay vade ile ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor. Çalışanın artısı kredi paketiyle konut kredisi kullanacak olan bir müşteri 180 ay vade imkanından faydalanabiliyor. Faiz Oranları* Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Paketi; 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.12* Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Paketi; 60 ay vadeli konut kredisi faiz oranı yüzde 0.87MALİYET TABLOSUBu ikili kredi paketinden faydalanacaklar için Ziraat Bankası'nın web sitesinden yayımladığı maliyet tabloları. 

BAŞVURU İŞLEMLERİZiraat Bankası'nda maaş müşterisi olup ev veya ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler başvurularını banka şubeleri üzerinden yapabilirler. Emlak365.com


Yorumlar (0)