Ziraat Bankasından Sıfır Ev Almak İsteyenlere Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!

Sıfır ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası düşük faizli konut kredisi desteği vermeye devam ediyor.

Ziraat Bankasından Sıfır Ev Almak İsteyenlere Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası!
Sıfır ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası düşük faizli konut kredisi desteği vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası sıfır konut kredisi kampanyası faiz oranları ve kredi kampanyası detayları haberimizde...

Ziraat Bankası sıfır ev almak isteyen müşterilerine yönelik olarak özel bir konut kredisi kampanyası başlattı. Başlatılan kredi kampanyası kapsamında sıfır ev almak isteyen kişilere yönelik olarak daha düşük faiz oranı ile konut kredisi verilecek.

ZİRAAT BANKASI SIFIR KONUT KREDİSİ PAKETİ 

Ziraat Bankası konut kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak uygulanan konut kredisi faiz oranı yüzde 1.65 olarak uygulanırken sıfır konut kredisi çekmek isteyen kişiler için ise yüzde 1.50 olarak uygulanıyor.

Kampanyadan yararlanan kişilerin 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanmaları halinde aylık taksit ödemeleri 1.801,85 TL olarak gerçekleşiyor.

Yüzde 1,65 faiz oranı ile aynı vade ve tutarda konut kredisi paketinde aylık ödeme tutarları 1.919,31 TL olarak gerçekleşecek. Yani sıfır konut alan kişiler aylık 118 TL daha az tutarda ödeme yaparken toplamda ise 14 bin 160 TL ödeme yapacaklar.

Ziraat Bankası sıfır konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin sadece sıfır konut almaları yeterli olacak. Yani satın alınacak konutun tapuda ilk kez işlem görmesi şartı aranacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)