Ziraat Katılım Bankası'dan Ev Alacaklara Faizsiz Finansman! Güncel Oranlar

Ev alacaklar için faizsiz kredi, konut finansmanı kullanım oranları arttı. Kamu katılım bankaları da bu süreçte müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Mart ayının kalan bölümünde Ziraat Katılım Bankası’ndan konut finansmanı kullanacaklara sunulan oranlar da belli oldu.

Ziraat Katılım Bankası'dan Ev Alacaklara Faizsiz Finansman! Güncel Oranlar
Ziraat Katılım Bankası ev almak isteyen müşterilerine güncel kar payı oranları ile konut finansmanı imkanı sunar. Bankanın konut finansmanı oranları son dönemlerde ise yenilendi. Kar payı oranlarında indirime giden bankanın yeni sunduğu tüm fırsatlar sizlerle.

ZİRAAT KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI

Faizsiz bankacılık işlemleri kapsamında ev almak isteyenler için en önemli seçeneklerin başında katılım bankaları geliyor. Katılım Bankası müşterilerin alacakları evleri yüzde 10 veya yüzde 20 peşinat ödemesi ve geri kalan tutarın 120 ay vade ile ödenmesini sağlıyorlar.

Bankaların sunduğu konut finansmanı ise güncel kredi faiz oranlarına göre ayarlanıyor. Katılım bankaları kendilerine uygun kar payı oranları ile müşterilerine finansman veriyorlar.

ZİRAAT KATILIM BANKASI KONUT FİNANSMANI ÖZELLİKLERİ

Ziraat Katılım Bankası’da müşterilerine uzun vadeli ödeme planı sunuyor. Bankanın güncel kar payı ve finansman limitine ilişkin ayrıntılar şu şekilde;

Ev almak işçin Ziraat Katılım bankası’na başvuruda bulunacak olanlar için mart ayı sonunda uygulanan güncel kar payı oranı yüzde 1.47

Banka müşterilerine kendi taleplerine göre 36 ay, 60 ay veya 120 ay vade olanağı ile ödeme planı sunuyor.
Finansman kullanacaklar için ipotek tesis ücreti ve ekpertiz ücretleri bulunuyor.

Ziraat Katılım Bankası müşterilerinin almayı planladıkları ev için yüzde 20 oranında peşinat ödemelerini istiyor. Geri kalan yüzde 80’lik kısım ise bankadan konut finansmanı olarak kullanılabilecek.

100.000 TL KONUT FİNANSMANI ÖDEME PLANIZiraat Katılım Bankası 100.000 TL konut finansmanı için yüzde 1.47 kar payı ve 120 ay vade olanakları sunuyor. Bu şekilde finansman kullanacaklar ödemelerini yukarıda yer alan tabloya göre yapacaklar.

BAŞVURU KANALLARI

Konut finansmanı için bankanın web sitesi ve müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi elde edilebilir. Başvurular ise Ziraat Katılım Bankası şubelerine yapılacak. Şubeye yapılacak başvurular öncesinde ise müşteriler bankanın dijital kanalları üzerinden ön başvuruda bulunabilirler. Ön başvuru aşamamasında vatandaşlar ne kadar finansman kullanabileceklerine dair detayları öğrenebilirler.
Yorumlar (0)