Ziraat Katılım'dan Ev Alacaklara Faizsiz Kampanya! 200 Bin TL Konut Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası müşterilerinin ev alımlarına düşük kar payı oranıyla aralık edecek. Banka kampanyalı oranlarla sunduğu yeni konut finansmanında 120 ay vadeli ödeme planına daha düşük maliyet sunuyor.

Ziraat Katılım'dan Ev Alacaklara Faizsiz Kampanya! 200 Bin TL Konut Finansmanı
Ziraat Katılım Bankası faizsiz finansmanlar ile kendi evini almak isteyen müşterilerine Ramazan öncesi yeni bir kampanya başlattı. Standart konut finansmanı kullanımından daha düşük kar payı oranıyla finansman sağlayacağını ilan eden bankanın sunduğu olanaklar da açıklandı.

Faizsiz ev alma hayali içerisinde olanlar için önemli fırsatlar sunan Ziraat Katılım Bankası'nın sağladığı kar payı oranı, 120 ay vadeli ödeme planı ve 200 bin TL finansman maliyet tablosu sizlerle.

KAR PAYI ORANLARINI İNDİRDİ

Bilindiği üzere konut kredisi faiz oranları belli bir seviyenin üzerinde yer alıyor. Nisan 2021 döneminde en düşük konut kredisi faiz oranı Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından sağlanıyor. Ziraat Katılım Bankası son faizsiz finansman kampanyası ile oran olarak bu bankaların arasına dahil oldu.

Vakıfbank müşterilerin ev alımlarına standart konut kredisi paketi ile yüzde 1.32 faiz oranıyla kredi sağlıyor. Halkbank'ın 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı nisan ayı ortası itibariyle yüzde 1.37 olarak uygulanıyor. Ziraat Bankası'nın konut kredisi faiz oranı ise yüzde 1.38.

Ziraat Katılım Bankası'nın kampanyasız sunduğu konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.41 olurken kampanyalı finansman oranı yüzde 1.39 olarak açıklandı. Ziraat katılım Bankası'nın açıkladığı son kar payı oranı en uygun finansmanlar arasında ilk sırada yer aldı. Bankanın sağladığı oran konut kredisi faiz oranıyla karşılaştırıldığında ise Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'nın oranlarından sonra dördüncü sırada yer alıyor.

200.000 TL İÇİN ÖDEME PLANI VE FİNANSMAN ÖZELLİKLERİ

Ev almak isteyenler için dikkat çeken bir avantaj sunan Ziraat Katılım Bankası müşterilerinin alacakları ev için dönemin en düşük oranlarından birini sağlamaya başladı. Bunun yanında 120 ay vade olanağı sağlayan banka aylık eşit taksitli ödeme planı sunuyor.

Ziraat Katılım Bankası'nın sağladığı konut finansmanı ile ev alacaklar için sağlanan limit ise alınacak evin değerinin yüzde 80'i oranındadır. Örneğin 250 bin TL'lik ev almak için finansman kullanacak bir müşteri 50 bin TL peşinat ödeyecek. Geri kalan 200 bin TL finansman Ziraat Katılım'dan çekilebilecek.

200.000 TL Finansman için Aylık Ödeme PlanıSunulan yüzde 1.39'luk kar payı oranıyla 200 bin TL'lik finansman 120 ay sonunda 412 bin TL olarak ödenecek. Geri ödemeler aylık 3 bin 435 TL taksitle yapılacak.
Yorumlar (0)