Konut Projeleri İçin Yüzde 40 Black Friday / Kara Cuma 2018 İndirim Müjdesi!

Büyük bir tüketim çılgınlığına dönüşen black friday / kara cuma indirimleri için bu sene toplu konut üreticileri konut projelerinde cazip seçeneklere imza atmaya hazırlanıyor.

EMLAK HABERLERİ 20.11.2018 - 09:35 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Büyük bir tüketim çılgınlığına dönüşen black friday / kara cuma indirimleri için bu sene toplu konut üreticileri konut projelerinde cazip seçeneklere imza atmaya hazırlanıyor...

Tüm Türkiye'nin beklediği Bitmeyen Cuma etkinliği için inşaat şirketleri de bu sene fırsatı satışa çevirme kararı aldı. Etkinlik 23 Kasım 2018 tarihinde başlayacak. AND Pastel Black Friday etkinliği düzenleyeceğini duyurarak projede elde kalan konutlar için yüzde 40 oranında indirim yapacağını duyurdu. AND Pastel Kara Cuma indirimi 23 Kasım 2018 tarihinde saat 19:00 itibari ile başlayacak 25 Kasım 2018 tarihinde saat 00:00 itibari ile sona erecek. Black Friday Ne Demek?Black Friday ya da Türkçe karşılığı Kara Cuma olan indirim çılgınlığı Amerika'dan tüm dünyaya yayılmış durumda.  Türkiye'de efsane Cuma ya da bitmeyen Cuma isimleri ile de anılan büyük indirim günü her sene Şükran Günü etkinliğinden sonra gelen ilk Cuma günü olarak kutlanmaktadır. Bu tarihe denk gelen Cuma gününde büyük mağazalar ellerinde kalan stoklarını bitirmek için son derece büyük indirimler yaparken bu indirimler de alışveriş çılgınlığı yaşanmasına neden olur. Mağazalar gece çok geç saatlere kadar açık olduğu için Kara Cuma adı ile anılır. Black Friday 2018 İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?2018 Black Friday etkinliği 23 Kasım 2018 tarihi itibari ile başlayacak ve büyük markalarda yüzde 80'e varan oranlarda indirim yapılacak. Şu anda internetten satış hizmeti veren Trendyol Black Friday etkinliğine başlamış durumda. Ancak Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi internet siteleri 23 Kasım tarihinde indirim yapacaklarını açıkladı. Hangi Konut Projelerinde Black Friday İndirimi Var?Şu ana kadar AND Pastel konut indirimi yapacağını duyururken genelde şirketler Cuma gününe yaklaşırken açıklamada bulunuyorlar. Bu nedenle uygulamalarımızı indirerek yeni konut kampanyalarını takip edebilirsiniz...AND Pastel Black Friday İndirim Kampanyası Detayları ve Konut Fiyatları Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@