125.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Bankadan Ev Satışı! Düşük Oranlı Krediyle Birlikte

Banka gayrimenkulleri kapsamında ev almayı planlayan vatandaşlar için uygun satış fiyatlarıyla ilanlar bulunuyor. Bankaların resmi sitelerinden ilan edilen bu satışlar ile ev almak isteyenlere ayrıca özel kredi imkanları sunuluyor. Bizlerde güncel satış ilanları ile bu kredi fırsatlarını tek tek paylaşıyoruz.

125.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Bankadan Ev Satışı! Düşük Oranlı Krediyle Birlikte

Konut fiyatlarında değişim süreci yaşanıyor. Kredi faiz oranlarının çok düşük olduğu, satışların yükseldiği dönemde artan fiyatlar Eylül ayı sonu itibariyle düşmeye başladı. 

Satışa çıkarılan ilanlarda fiyatlarda yaşanan düşüş gözlemlenirken bu dönemde bazı bankaların ilanlarında da değişiklikler oldu. Banka gayrimenkulleri satışları kapsamında ilana çıkarılan konutlarda fiyatlar güncellendi. 

BANKA KONUTLARINDA FİYATLAR DÜŞTÜ

Çok sayıda banka kurumsal internet sayfaları üzerinden duyurdukları konut satışlarında fiyatları düzenlediler. Yapılan güncellemelerin ardından Türkiye geneli çeşitli il ve ilçelerde ilana çıkarılan konutlarda fiyatlar belli bir seviyeye kadar indi.

Türkiye Finans Katılım Bankası'da bu dönemde çok sayıda konut ilanı yayımladı. Banka tarafından yayımlanan satış ilanlarında ise konut fiyatları 120 bin TL'ye kadar düştü. İlan edilen konut satışlarında yer alan duyurular şu şekilde;

DÜŞÜK ORANLA KONUT FİNANSMANI SAĞLANIYOR

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine düşük kar payı oranıyla finansman imkanı sunuyor. 

Standart konut finansmanı kar payı oranı yüzde 1.19'dan başlayan banka, banka gayrimenkulü alımlarında müşterilerine yüzde 0.69'dan finansman sunuyor. Banka müşterilerine ayrıca 120 ay vade imkanı veriyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)