130 bin liraya tapusu size ait devremülk! Sur Yapı tatil evleri Antalya projesinde 2. etap satışları başladı

Türkiye'de ev fiyatlarının en çok arttığı şehirler arasında yer alan Antalya'da konut yatırımı yapmak isteyen kişiler için Sur Yapı merakla beklenen Kepez projesinin 2. etap başvurularını almaya başladı...

Sur Yapı tatil evleri Antalya projesinde 2. etap satışları başladı

İlk olarak pandemi döneminde insanların yazlık bölgelerine akın etmesi, ardından ise Rusya ile Ukrayna arasında patlak veren savaşın etkisi ile Antalya Türkiye'de konut fiyatlarının en çok arttığı ülkeler arasında ilk sıralarda yer almıştı. Yaşanan yükseliş sonrasında hem ev sahibi olmak hem de konut yatırımı yapmak isteyen kişiler Antalya'da satılık konut projeleri için yayımlanan ilanları yakından takip etmeye başlamıştı. 

Beklenen ilanlardan birini de Türkiye'nin en büyük toplu konut üreticileri arasında yer alan Sur Yapı yayımladı. Sur Yapı Antalya konut projesi için 2. etap başvurularını almaya başlayacağını ilan etti. Sur Yapı Antalya tatil evleri Kepez konut projesi detayları... 

SUR YAPI ANTALYA DEVREMÜLK FİYATLARI 2022! TATİL EVLERİ FİYAT LİSTESİ KAÇ TL'DEN BAŞLIYOR?

Antalya'da ev sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için satışa sunulan Sur Yapı Antalya Tatil Evleri konut projesinde 2. etap satışları başladı. Bu etaptan ev almak isteyen kişiler için devremülk fiyatı ise yaz sezonu için 130 bin TL olarak belirlendi. 

130 bin liraya tapusu size ait devremülk! Sur Yapı tatil evleri Antalya projesinde 2. etap satışları başladı

Son dönemde konut yatırımı yapmak isteyen kişilerin yükselen getirisi ile en çok tercih ettiği bölgeler arasında yer alan Antalya'da satılık konut projesi arayan kişiler kadar ucuz tatil arayan kişilere de hitap eden proje büyük yankı uyandırmıştı. Projenin birinci etap satışları kısa sürede tamamlanırken ikinci etap satışlarında başvurular 130 bin liradan başlayan fiyatlarla açılmış oldu.