Panorama Park Antalya Konut Projesi Detayları ve Fiyat Listesi

Panorama Park Antalya Konut Projesi Detayları ve Fiyat Listesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Panorama Park Antalya konut projesi için satışlar tüm hızı ile devam ediyor. Proje hakkında tüm merak edilenlerin detayları haberimizde…

Tamamı 3+1 daire tipinden oluşan Panorama Park Antalya konut projesi için başvurular alınmaya devam ediyor. İndirimli fiyatlarla satışları devam eden projede toplamda daire satışa sunuluyor. 

Peşin Ödemelerde Ekstra % 22 İndirim Uygulanıyor 

Ulul İnşaat tarafından yapılan Panorama Park konut projesi satış fiyatları için ekonomik seçenekler sunarken bu seçeneklere ek olarak aynı zamanda peşin ödeme yapan kişiler içinde ekstar yüzde 22 indirim fırsatı veriyor. 

Panorama Park fiyat listesi içerisinde yer alan konutların satış fiyatları 461 bin 798 liradan başlarken 583 bin 644 liraya kadar çıkıyor. Peşin ödemelerde bu fiyatlara % 22 nakit ödeme indirimi yapılırken isteyen kişilere de taksitle konut satışı yapılıyor ve 24 ay vadeli konut satışı vade farksız yapılıyor. 

Panorama Park Ne Zaman Teslim Edilecek 

Panorama Park konut projesi için belirlenen konut teslimat tarihi Mayıs 2019 olarak belirlenmiş durumda. 2019 yılının Mayıs ayında teslim edilecek olan konutlarda açık ve kapalı otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları ve geniş peyzaj alanları gibi pek çok özellik bulunuyor. 

Tek blokta yükselecek olan projede yer alan dairelerin tümü 3+1 olarak tasarlanırken daire büyüklüğü ise 172 metrekare olarak açıklanmış durumda. Antalya konut projeleri arasında yer alan Panorama Park evleri ekonomik fiyatları ve alternatif ödeme seçenekleri ile dikkat çekiyor. 

Emlak365.com 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir