Sur Yapı Antalya Son Durum Ne?

Sur Yapı Antalya Son Durum Ne?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya'nın tartışmasız en büyük konut projelerinden birine imza atan Sur Yapı projenin son görsellerini yayımladı. Peki, son durum ne?

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak çalışmaların devam ettiği Sur Yapı Antalya projesi etaplar halinde yükselmeye devam ediyor. Sur Yapı inşaat alanından son görüntüleri paylaştı. Peki, çalışmalarda son durum ne?

Antalya’da Yeni Bir Antalya Kuruluyor 

Tam 93 blokluk dev proje kapsamında üretim tüm hızı ile sürerken Antalya Kepez sınırları içerisinde yer alan projede ev sahibi olmak isteyen kişilerde projeye yoğun ilgi gösteriyor. Projede 19 bin konut üretiminin yanı sıra home ofis ve dükkanlara da yer veriliyor. 

Şu anda Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabı için başvurular kabul edilirken büyük bir merakla beklenen 2. kısım başvuruları alınıyor. 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan dairelerden satın alan şanslı kişiler hem yatırımlık bir projeden daire almanın avantajını yaşayacak hem de ayrıcalıklı bir yaşama adım atacaklar. 

70 bin kişinin yaşayacağı yeni etap yemyeşil bahçeleri, rengarenk çiçekleri ve göletleri ile kaliteli bir yaşam alanı sunuyor. Kaba inşaatın şu ana kadar yüzde 45’i kadarı tamamlanmış durumda. Ocak – Temmuz 2018 dönemi içerisinde 900 bin metrekarelik kaba inşaatın toplamda 412 bin metrekaresi bitmiş durumda. 

Sur Yapı tarafından yapılan açıklamada Temmuz 2018 dönemi içerisinde 6 bin 900 metrekare temel, 96 bin metrekarelik döşeme imalatı yapıldığı duyuruldu. 93 bloktan oluşacak olan projede 23 tane vinç kullanılarak aralıksız çalışmalar devam ediyor. Sur Yapı Antalya son durum için paylaşılan 6 Ağustos 2018 tarihli görseller şu şekilde;

Emlak365.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 Yorum

  1. 3 sene önce

    3 arti 1 daire fiyati nekadar vede odeme sekli nasil

  2. 2 sene önce

    yasemin arkadaşım bayağı pahalı sen gene telefon aç sor,bir ara 30 m2 sözde daireye 199.000 tl.diyorlardı,