Emlak Konut 'tan Ev Sahibi Yapacak Konut Projeleri

Türkiye'nin en büyük konut markaları arasında yer alan Emlak Konut projeleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Emlak Konut 'tan Ev Sahibi Yapacak Konut Projeleri

Türkiye'nin en büyük konut markaları arasında yer alan Emlak Konut projeleri ile ev sahibi yapmaya devam ediyor. İşte 0.60 faiz oranı ile taksitle satılan konutlar!

Ülkemizin en büyük ve en güçlü gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut elinde kalan konut stokları için cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile satışlarına devam ediyor. Emlak Konut taksitle konut satışı yaparken peşin alımlarda ise indirim seçenekleri sunuyor. Emlak Konut projeleri için sunulan fırsatlar ise şu şekilde sıralanıyor;Emlak Konut Fiyatları ve Taksit Seçenekleri! Emlak Konut projeleri için uygulanan fiyatlar seçilen projeye göre belirlenirken ödeme seçenekleri de yine seçilen projeye göre belirleniyor. Ancak ödeme konusunda iki ana ödeme planı uygulanıyor. Bunlardan ilkinde 60 ay faizsiz taksitle konut satışı yapılırken 120 ay vadeli ödemelerde yüzde 0.60 vade farkı seçeneği sunulurken ikinci seçenekte ise uygulanan vade farkı yüzde 0.98 olarak belirleniyor. Emlak Konut peşin ödeme seçenekleri için ise seçilen projeye göre indirim uygulanıyor. Örneğin Başkent Emlak Konutları projesi kapsamında yüzde 30 peşin ödeme indirimi fırsatı sunuluyor. 

Kampanyalı Satışları Devam Eden 15 Emlak Konut Projesi Bahçekent Emlak Konutları Projesi Emlak Konut Bulvar İstanbul Konut Projesi Nidakule Ataşehir Konut Projesi Dumankaya Miks Konut Projesi Emlak Konut Ispartakule Evleri Konut Projesi Emlak Konut Başakşehir Evleri Konut Projesi Emlak Konut Stüdyo 24 Konut Projesi Emlak Konut Esenler Emlak Konutları Konut Projesi Emlak Konut Batışehir Konut Projesi Emlak Konut Maslak 1453 İstanbulKonut Projesi Emlak Konut Körfezkent 3 Konut Projesi Emlak Konut Bahçekent Flora Konut Projesi Körfezkent Emlak Konutları Konut Projesi Nevşehir Emlak Konutları Konut Projesi Emlak Konut Unıkonut Ispartakule Konut Projesi 

Emlak365.com


Yorumlar (0)