Folkart Vega Konut Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar?

Folkart Vega Konut Projesi Nerede, Fiyatları Ne Kadar?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Folkart Vega konut projesi lansman toplantısı yapıldı. Folkart tarafından 850 milyon liralık yatırım ile hayata geçirilen projede 843 adet konut ve 53 ticari ünite satılacak…

İzmir’in en büyük konut projelerinden biri olan Folkart Vega konut projesi için lansman toplantısı düzenlendi. 

Projede yer alan 843 adet konut ve 53 adet ticari ünite muhteşem bir yatırım fırsatı sunarken aynı zamanda İzmir’de nezih bi yaşam sürmek isteyen kişilerin de bir numaralı tercihi olmayı başaracak gibi görünüyor. 

Folkart Vega Konut Projesi Nerede?

İzmir Körfezinin eşsiz güzelliğini gözler önüne seren proje körfezin hemen karşısında Alsancak ile Halkapınar arasında yer alıyor. 850 milyon liralık toplam yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje hakkında açıklamada bulunan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak “Adını Lir takım yıldızında, mavi ışık saçan en parlak yıldızdan alan Folkart Vega; İzmir’in merkezinde Alsancak ile Halkapınar arasında İzmir Körfezi’nin tam karşısında, 843 konut ve rezidans ile 53 ticari birimden oluşuyor.

Biz İzmir’in eşsiz bir şehir olduğuna inanıyoruz… Bu nedenle Vega’nın lansmanını, -yıldızlar kadar parlak, İzmir kadar eşsiz.- söylemiyle gerçekleştiriyoruz. Tam 850 Milyon TL yatırım değerindeki, bu çok beğendiğinizi ve beğeneceğinizi düşündüğümüz yeni projemiz, İzmir’in yeni yıldızı olacak.

Bize göre, güzel İzmir, çok sayıda nedenle Türkiye’nin en çok değerlenen, en ayrıcalıklı şehirlerinin başında geliyor. Folkart Vega da, bizim bugüne dek hayata geçirdiğimiz en özel projelerden biri. Yatırımlarımız sürecek ve Folkart Vega şehrimizin yeni yıldızı olacak.” dedi. 

Folkart Vega Konut Fiyatları Ne Kadar?

Folkart Vega, uygun fiyatları, kolay ödeme imkanları ile öne çıkıyor. Folkart Vega’da daire fiyatları 445 bin liradan başlıyor. Metrekare fiyatları ise 6 bin liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor.

Folkart Vega Projesi Ne Zaman Bitecek, Konut Teslimatı Ne Zaman Yapılacak?

Proje 4 bloktan oluşuyor. En yüksek blok 136 metre yüksekliğinde ve 38 kattan meydana geliyor. Proje 20 bin 715 metrekarelik alanda yükselecek. 843 konut ile 53 ticari alandan oluşacak proje, uygulama olarak çok sayıda ilki bünyesinde barındırıyor. Projenin 2021 yılının Eylül ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir