Folkart Vega Peşin Ödemede Yüzde 20 İndirim ve Faizsiz Taksit Seçenekleri İle Satışta

Folkart Vega Peşin Ödemede Yüzde 20 İndirim ve Faizsiz Taksit Seçenekleri İle Satışta
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir'in en prestijli konut projelerinden biri olan Folkart Vega konut projesi için avantajlı koşullarla konut satın alma dönemi devam ediyor.

“İzmir’in en parlak yıldızı” sloganı ile satışa sunulan Folkart Vega konut projesi için özel fiyatlarla satış dönemi tüm hızı ile devam ediyor. 

Folkarrt Vega konut projesi kapsamına 843 adet konutun yanı sıra 53 adet ticari ünite de satışa sunuluyor. İzmir’in en nezih ve en hızlı değerlenen bölgelerinden birinde yer alan proje yatırım yapmak isteyen kişilere kaçırmamaları gereken bir fırsat sunuyor. 

Folkart Vega Nerede?

Folkart Vega konut projesi lokasyon olarak Alsancak ile Halkapınar arasında yer alıyor. İzmir Körfezinin tam karşısında yer alan proje körfezin doyumsuz güzelliğini gözler önüne seriyor. Şehrin en özel havuzu ve en ayrıcalıklı evleri projede yeni sahiplerini arıyor. 

Folkart Vega Konut Fiyatları Ne Kadar?

Folkart Vega, uygun fiyatları, kolay ödeme imkanları ile öne çıkıyor. Folkart Vega’da daire fiyatları 445 bin liradan başlıyor. Metrekare fiyatları ise 6 bin liradan başlıyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 25 peşinat verip yüzde 75’lik kısım için ise 24 ay vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 50 peşin ödenmesi halinde ise 48 ay taksitle ödeme imkanı bulunuyor.

Folkart Vega Projesi Ne Zaman Bitecek, Konut Teslimatı Ne Zaman Yapılacak?

Proje 4 bloktan oluşuyor. En yüksek blok 136 metre yüksekliğinde ve 38 kattan meydana geliyor. Proje 20 bin 715 metrekarelik alanda yükselecek. 843 konut ile 53 ticari alandan oluşacak proje, uygulama olarak çok sayıda ilki bünyesinde barındırıyor. Projenin 2021 yılının Eylül ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

Emlak365.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir