Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 12.9 Milyon Liradan Başlıyor!

Türkiye genelinde konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ev fiyatlarının en çok arttığı ilimiz İstanbul olmuştu. İstanbul'da sıfır konut projesi arayanlara Soft Şile projesi!

Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 12.9 Milyon Liradan Başlıyor!

Ev sahibi olmak her geçen gün yükselen konut fiyatları nedeni ile zorlaşmaya devam ederken İstanbul'da yaşanan konut kıtlığı nedeniyle sıfır konut projeleri de yakından takip ediliyordu. Bu projelerden birini de Soft Yapı duyurdu. Projenin adını da aldığı Şile'de hemen teslim satışa hazır konutlar için başvurular alınmaya başlandı.

Soft Yapı tarafından İstanbul'un Şile ilçesinde hayata geçirilen Soft Şile konut projesi kapsamında 24 adet villa ve 8 adet ticaret alanı satışa sunuldu. Her villanın kendisine ait geniş terası ve özel bahçesi bulunurken villaların satış fiyatları da dikkat çekti.

SOFT ŞİLE KONUT PROJESİNDE SATILIK VİLLA FİYATLARI KAÇ TL, NE KADAR?

İstanbul'un en seçkin ve nezih yerleşim yerleri arasında gösterilen Şile'de satışa sunulan Soft Şile konut projesi kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik olarak 24 adet villa için başvurular alınmaya başlandı. Seçkin komşularla, nezih bir ortamda yaşamak isteyen kişilere yönelik olarak üretilen konutlar Şile Çayırbaşı sınırları içerisinde yer alıyor.

soft-şile-konut-projesi

Soft Şile villa fiyatları 12.900.000 tl – 17.500.000 TL arasında değişmekte olup her villanın kendisine özel geniş bahçesi ve terası bulunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu üzerinden tüm İstanbul'a kolay ulaşım sağlayan dev projede lüksün tanımı baştan yazılırken Şile'nin tüm güzellikleri de ayaklarınızın altına serilecek. Proje hakkında destek satış ofisi üzerinden verilirken 2 tip villa seçeneği ile fiyatlar seçilen villaya göre belirleniyor.

Emlak365.com

SONRAKİ HABER