Konya Ardıçlı TOKİ Kura Çekimi Canlı Yayını Başladı! TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı Çekiliş Sonuçları 2022 Belirlendi

Ardıçlı TOKİ Kura çekimi canlı yayını başladı. Konya Ardıçlı TOKİ kuraları 2022 için noter huzurunda canlı yayın ile 2+1 ve 3+1 hak sahipleri belirlenecek. TOKİ Konya Ardıçlı kura çekimi listesi 2022!

Toki 20.01.2022 - 11:34 20.01.2022 - 11:38 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı kura çekimi canlı yayını başladı. Toplam 19 bin kişinin kira öder gibi ev sahibi olmak için yapmış olduğu başvurular neticesinde bugün yapılan kura çekimi ile 2+1 alt gelir grubu ve 3+1 orta gelir grubu hak sahiplerinin isimleri belirlenecek. 

Pandemi nedeni ile alınan tedbirler kapsamında kura çekimi seyircisiz olarak noter huzurunda yapılırken başvuru sahiplerinin takip edebilmesini sağlamak adına kura çekimi kurumun sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Kura çekiminde adı çıkan kişiler başvuru yapmış oldukları banka şubesi üzerinden sözleşme imzalayarak kira öder gibi ev sahibi olma imkanı elde etmiş olacak. 

ARDIÇLI TOKİ KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE 2022! TOKİ KONYA SELÇUKLU ARDIÇLI KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI NASIL İZLENİR?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesine bağlanan TOKİ bu nedenle yönünü artık ağırlıklı olarak sosyal konut projelerine çevirmişti. Bu kapsamda TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı konut projesi için de başvurular açılmıştı. Toplam 19 bin kişinin başvuru yaptığı Ardıçlı Konya TOKİ konut projesinde beklenen kura çekimi canlı yayın ile yapıldı. 

toki facebook canlı yaypını

Ardıçlı TOKİ kura çekimi canlı izle aramaları artarken kurumun resmi sosyal medya hesapları olan TOKİ Facebook, You Tube, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden kura çekimi sonuçları canlı olarak yayımlanıyor. 

toki kura sonucu sorgulama ekranı

KONYA SELÇUKLU ARDIÇLI TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI 2+1 VE 3+1 İSİM LİSTESİ 2022! ARDIÇLI TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI 

Konya-Ardıçlı TOKİ kura çekimi canlı yayın ile yapılırken kura çekilişi sonuçları isim listesi ise çekilişin sona ermesinin ardından noterin onaylaması ile beraber akşam saatlerinde kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden yayımlanacak. Yine başvuru sahipleri e-Devlet TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden kimlik numarası ile kura sonucu sorgulama işlemi yapabilecek. 

Konya Ardıçlı başvuru listesi içerisinde ismi yer alan kişiler arasından yapılan kura çekimi ile 372 adedi 2+1, 58 adedi ise 3+1 daire olmak üzere toplam 430 konut için hak sahipleri belirlenmiş oldu. Kurada adı çıkan kişiler başvuru yaptıkları bankalar üzerinden TOKİ konut satış sözleşmesi imzalayarak ev sahibi olacaklar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@