Konya Büyükşehir Belediyesi 1 Peşin 23 Taksit Arsa Satış İhalesi Açtı!

Konya Büyükşehir Belediyesi arsa satış ihalesi açtığını duyurdu. 4 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan belediyeden satılık arsalar ihale ilanı!

Emlak Haberleri 04.10.2021 - 09:08 04.10.2021 - 09:08 Gülcan Özer

Belediyelerden satılık arsa ihale ilanları ekonomik fiyatları ile takip edilmeye devam ederken yatırımlık arsa fırsatı arayan kişilere yönelik Konya Büyükşehir Belediyesi yeni ilanlarını yayımladı. 

4 Ekim 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ilanlar kapsamında mülkiyeti Konya Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Karatay ilçesi Fevziçakmak Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 2 arsanın ihale yöntemiyle satılacağı duyuruldu. 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARSA İHALESİ TARİHİ NE ZAMAN?

Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanı kapsamında Konya Karatay Fevziçakmak Mahallesi sınırları içerisinde yer alan ve mülkiyeti Konya Büyükşehir Belediyesine ait olan 2 arsanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35 (a) maddesi ve İhale Şartnamesi dâhilinde kapalı teklif (artırma) ihale usulü ile satılacağı ilan edildi. Söz konusu arsaların satışına ilişkin ihale 19 Ekim 2021 Salı günü Belediye Encümeni tarafından Horozluhan Mah. Yeni İstanbul Cad. (Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Binası) No: 72/64 Selçuklu/KONYA adresindeki Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantı salonunda yapılacak. 

konya-arsa-ihalesi-ilanı

6 milyon liralık muhammen bedel ile satışa sunulan arsalar için başvuruda bulunmak isteyen kişi ya da kurumlar ihale günü en geç saat 11:00'e kadar teklif zarflarını Ferhuniye Mah. Sultan Mesut Sok. No:11/B Selçuklu/KONYA adresinde bulunan Belediyemiz Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına bağlı Kararlar Şube Müdürlüğüne teslim etmekle yükümlü tutulacaklar. İhale sonucunda arsaları satın almaya hak kazanan kişi ya da kurumlar talep etmeleri durumunda ödemelerini bir peşin kalanı 23 taksit olarak yapabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@