Konya Meram TOKİ Kura Sonuçları Belli Oldu! Beybes Toki İsim Listesi Sonuç Sorgulama Ekranı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Konya Meram Beybes mahallesinde inşa edilen 179 konut için kura çekimi gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve isim listesi haberimizde.

Toki 12.04.2022 - 10:59 12.04.2022 - 12:10 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Konya ili, Meram ilçesi, Beybes mahallesinde inşa edilen 657 adet konuttan 179 adedi daha önce satışa çıkarılmıştı. Başvuru süreci geçtiğimiz hafta tamamlanan proje için sıra hak sahibi belirleme kurasına geldi. TOKİ' tarafından yapılan kura çekimi ile 179 dairenin yeni sahipleri belli oldu.

TOKİ KONYA MERAM BEYBES KURA SONUÇLARI 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Konya Meram Beybes mahallesinde üretilecek olan 179 adet konut için kura çekimi 12 Nisan 2022 tarihinde gerçekleştirildi. 

129 adet 2+1 nitelikli, 50 adet 3+1 nitelikli konutlar için vatandaşlar daha önce başvuru işlemlerini gerçekleştirmiş ve kura çekimi için gün saymaya başlamıştı.

TOKİ Konya Meram Beybes hak sahibi belirleme kurası bugün TOKİ hizmet binasında çekildi. Noter huzurunda yapılan kura çekimine seyirci kabul edilmezken vatandaşların kurayı takip edebilmesi için TOKİ'nin Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesapları üzerinden canlı yayın gerçekleştirildi. 

Toki kura sonuçları TOKİ GOV TR üzerinden erişime açıldı. 

toki konya-2

KONYA MERAM TOKİ İSİM LİSTESİ! KURA SONUÇ SORGULAMA

Konya Meram Beybes Toki projesi kapsamında çekilen kura sonucu 179 hak sahibinin ismi belirlenerek ilan edildi. İlk kez ev sahibi olma şansı yakalayan vatandaşlar kura sonuçlarını ve isim listesini araştırıyor. 

Kura sonuçları Toki'nin resmi internet sitesi üzerinden sıralı isim listesi halinde yayınlandığı gibi aynı zamanda site üzerinde yer alan 'Kura sonuç sorgulama' bölümünden de yalnızca TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecekler. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@