Kordon İstanbul 390 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Satışta

2019 teslim konut projeleri arasında yer alan Kordon İstanbul konut projesi 60 ay 0 faiz fırsatı ve lansman dönemi satış fiyatları ile ikinci etap satışlarına tüm hızı ile devam ediyor.

İstanbul Konut Projeleri 15.05.2018 - 21:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

2019 teslim konut projeleri arasında yer alan Kordon İstanbul konut projesi 60 ay 0 faiz fırsatı ve lansman dönemi satış fiyatları ile ikinci etap satışlarına tüm hızı ile devam ediyor.

Kordon İstanbul Yeni Etap Satışları Başladı!İstanbul'da stüdyo daire satın almak isteyen kişilere yönelik olarak kaçırılmayacak fırsatlar sunan Kordon İstanbul konut projesi yeni etap satışları başladı. Yeni etap içerisinde stüdyo dairelerden 3+1 daire tipine kadar farklı çok sayıda dairenin satışı uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor.Kordon İstanbul Nerede?Levent ve Maslak'a komşu konumda yer alan Kordon İstanbul konut projesi Kağıthane konut projeleri kategorisinde yer almaktadır. Ege Yapı tarafından hayata geçirilen proje TEM'e sadece 2 dakikalık uzaklıkta yer alırken Maslak'a 5 dakika, Levent'e 9 dakika, Nişantaşı ve Mecidiyeköy'e ise 10 dakikalık konumu ile muhteşem bir yatırım fırsatı sunuyor. Kordon İstanbul Daire Fiyatları Ne Kadar?60 ay vadede 0 faizle konut sahibi olma fırsatı sunan Kordon İstanbul fiyatları ile de büyük hayranlık uyandırıyor. Sadece 2 bin 450 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunan Kordon İstanbul fiyat listesi 390 bin liradan başlıyor. Projede kişiye özel ödeme planları sunulurken aynı zamanda ara ödeme yapılarak aylık taksit tutarları da aşağıya çekilmektedir. Suyun kıyısında yer alan proje "İstanbul'un Kordon'u" sloganı ile satışlarını sürdürüyor.Kordon İstanbul Konut Projesi Teslim Tarihi Ne Zaman?İstanbul 2019 teslim konut projeleri arasında yer alan proje 2019 yılının Nisan ayında tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Yeni etap satışları tüm hızı ve avantajları ile devam ediyor.Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ


Gelişmelerden Haberdar Olun

@