Korkunç Olay! Adana'da İki Sevgili Göle Atlayarak İntihar Etti

Adana'da yasak aşk yaşadığı iddia edilen iki sevgili, Çatalan köprüsünden Seyhan Baraj Gölü'ne atlayarak intihar etti. Kadın öldü, erkek ise kurtarıldı. İşte detaylar...

Gündem 13.05.2022 - 09:23 13.05.2022 - 09:23 Gülşah Konuk Akın

Adana Çukurova'da meydana gelen olayda iddialara göre iki sevgili araba ile geldikleri Çatalan köprüsünden el ele Seyhan Baraj Gölüne atladı. Olay sonrasında kadın hayatını kaybetti, erkek ise olay yerine gelen ekiplerin çalışmaları ile kurtarıldı. Gazetecilerin kurtulan kişiye neden birlikte atladıklarını sorması üzerine yasak aşk yüzünden atladıklarını, rezil olduklarını söyledi. 

İddialara göre T.K ile sevgilisi olan S.T araba ile köprüye geldi. Köprüde biraz durduktan bir süre sonra ikili birlikte Seyhan Baraj Gölüne atladı. Etraftaki vatandaşlar tarafından polis ekiplerine ihbarda bulunuldu. Çevrede olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri geldi. Bölgeye ayrıca sualtı polisi ve asayiş ekibi de geldi. Olay yerine gelen ekipler S.T'nin hareketsiz bir şekilde yattığını, T.K'nin ise yardım istediğini gördü. Can simidi atılarak T.K'nin su üzerinde kalması sağlandı. Sonrasında da ekiplerin yardımı ile T.K barajdan çıkarıldı. Gazetecilerin barajdan çıkarılan T.K'ye baraja neden atladıklarını sorması üzerine T.K: "Yasak aşk yüzünden atladık, rezil olduk” diyerek cevap verdi.

adanadakorkunçolay

İtfaiye ekipleri tarafından sudan çıkarılan T.K ambulansa bindirildi ve Çukurova Devlet Hastanesine kaldırıldı. Suda cansız bedeni bulunan S.T ise sualtı polisleri tarafından sudan çıkarıldı. S.T'nin cesedi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polisin Adana Çukurova'da baraja atlamak suretiyle yaşanan ikili intihar konusuna ilişkin başlattığı soruşturma devam ediyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@