Kourtney Kardashian Çocukları İçin 100 Bin Dolara Oyun Evi Tasarladı!

Kourtney Kardashian ve inşaat şirketi varisi sevgilisi Scott Disick çocukları için tam 100 bin dolara malikanelerinin bahçesine oyun evi tasarladı. Detaylar haberimizde!

EMLAK MAGAZİN 17.08.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

Kourtney Kardashian ve inşaat şirketi varisi sevgilisi Scott Disick çocukları için tam 100 bin dolara malikanelerinin bahçesine oyun evi tasarladı. Detaylar haberimizde!

Dünyanın en çok takip edilen şov yıldızları arasında yer alan Kourtney Kardashian ve sevgilisi Scott Disick çocukları için oyun evi yaptırdı. Oyun Evi İçin 100 Bin Dolar Harcadılar 2 çocukları olmasına rağmen hala evlenmeyen Kourtney Kardashian ve sevgilisi Scott Disick biri 9 diğeri 4 yaşında olan iki çocukları için yeni bir oyun evi tasarladılar. Posta Gazetesi tarafından yapılan habere göre şimdiye kadar çocukları için yapmış oldukları abartılı haberlerle magazin gündeminden hiç düşmeyen çift bu harcamalarına yenisini ekledi. 40 yaşında olan Kourtney Kardashian 36 yaşında olan erkek arkadaşı Scott Disick ile uzun süredir birlikte yaşıyor. İnşaat şirketi varisi olan Scott Disick iki çocuğunun oynaması için çiftin beraber yaşadığı malikanenin bahçesine yeni bir oyun evi inşa ettirdi. Çocukları İçin Hiç Bir Masraftan Kaçınmıyorlar Daha önce de çocuklarına harcadıkları abartılı paralar ile magazin basınına konu olan çift bu harcamalarına bir yenisini ekledi. İkili oturdukları malikanelerinin bahçesine inşa ettirdikleri oyun evine tam 100 bin dolar harcadı. Oyun evinin içerisine mini buzdolabı ve masa da ekleten çift küçük çocuklarının acil suşi siparişi için oyun evine telefon hattı da çekti. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@