KPSS Şartı Yok! Kızılay En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Duyurusunu Yayımladı!

Kızılay KPSS şartı olmaksızın çok sayıda personel alımı gerçekleştirmeyi hedefliyor. En az ilkokul mezunu personel alımı için geri sayım başladı! İşte detaylar…

Finans 25.04.2022 - 20:42 25.04.2022 - 20:45 Duygu Dilan Duman

Kızılay personel alım ilanı detayları belli oldu. Türkiye’nin en köklü yardım kuruluşlarından biri olan Kızılay, birçok farklı pozisyonda istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirilmesini hedefliyor. Türk Kızılay’ı, Lojistik A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak personel alımına ilişkin detaylar ise birçok kişi tarafından araştırılmaya başladı. Adayların başvuru yapabilmeler için ilan metninde belirlenen özel ve genel şartları sağlamaları gerekmektedir.

Kızılay Personel Alımı Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Türk Kızılay araç sevkiyat personeli alım ilanına göre adayların en geç 8 Mayıs 2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 8 Mayıs saat 18.00’e kadar ilgili kadro için belirlenen şartları sağlayan adayların başvurularını kariyer sayfası üzerinden kolayca yapmaları mümkündür.

Kızılay İş Başvurusu Şartları Neler?

kizilay-alim

Türk Kızılay Lojistik A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere, mevcut kamyon, kamyonet ve panelvan filosunda bulunan ehliyete uygun araçları kullanmasına ilişkin Araç Sevkiyat Personeli alımı yapılacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu adaylar arasından alım yapılacak olsa da lise mezunu olmak tercih sebebi olarak belirlenmiştir. Adaylarda aranacak şartlar ise kısaca şöyle:

  • En az ilkokul - tercihen lise mezunu olmak.
  • B, C, CE sınıfı ehliyete sahip olmak.
  • SRc 2 – 4 ve Psiko teknik belgelerine sahip olmak.
  • Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.
  • Karayolları ile ilgili yasal düzenlemelere hakim ve güzergah, yol bilgisine sahip olmak.
  • Trafik kuralarına her koşulda uyuyor olmak.
  • Etkili iletişim becerisine sahip olmak ve çözüm odaklı çalışabiliyor olmak.
  • Takım çalışmasına yatkın olmak.
  • Vardiyalı çalışabilecek.
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak.

Kızılay İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kızılay iş başvurusu için adayların ‘’basvuru.kizilaykariyer.com’’ resmi internet adresi üzerinden işlem yapmaları mümkündür. Güncel iş ilanlarını takip etmek ve başvurularını yapmak isteyenler ilgili ekran üzerinden kolayca işlem yapabilirler. Ayrıca diğer açık pozisyonları da aynı ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@