Kredi Alamayanların İmdadına Aktif Bank Koşuyor! Acil Paraya Sıkışanlara Sorgusuz Sualsiz 5 Bin Lira Nakit

Bankalarla anlaşamayan ve bir türlü kredi çekemeyen vatandaşların imdadına son zamanların en dikkat çeken ve büyüyen bankası Aktif Bank yetişiyor. Başvuran herkese 5 bin lira nakit verilecek.

Kredi Alamayanların İmdadına Aktif Bank Koşuyor! Acil Paraya Sıkışanlara Sorgusuz Sualsiz 5 Bin Lira Nakit

Çeşitli nedenlerden dolayı bankalardan kredi alamayan pek çok vatandaş bulunuyor. kredi sicilinin bozuk olması, gelir durumunun düzensiz olması ya da farklı bankalara borçlarının bulunuyor olması bankalar için bir risk faktörü olarak değerlendirildiği için pek çok vatandaş kredi başvurularından olumsuz yanıt alabiliyor. Ancak müşteri portföyünü genişletmek isteyen pek çok banka da bu süreç içerisinde kredi şartlarını esnetere vatandaşın gönlünü kazanıyor.

Kredi başvurusu yapıldığı zaman kimlik numarası üzerinden yapılan bir inceleme sonrasında bankalar sizin riskli tarafta olup olmadığınızı kolaylıkla anlayabilirler. Özellikle bankalar için en önemli olan faktörün kredi notu olduğu ifade edilmiştir. Günümüzde kredi notu çeşitli nedenlerden dolayı düşmüş olan pe çok vatandaş bulunmaktadır.

AKTİF BANK KREDİ NOTU DÜŞÜK OLAN VATANDAŞIN İMDADINA YETİŞİYOR

Aktif Bank son zamanlarda gelişme ve büyüme arzusu ile vatandaşın yüzünü güldürecek kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Kredi notu düşük olduğu için bir türlü kredi alamayan pek çok vatandaş bulunuyor. Aktif Bank bu süreçte kişiye özel kredi vermeye devam ediyor.

Aktif Bank kredi notu düşük olan ve kredi alamayan vatandaşlara 5 bin lira limitli hızlı kredi vereceğini açıkladı. Özellikle emekli olup geçim sıkıntısı yaşayan pek çok vatandaş bu kredi imkanından sorunsuz bir şekilde faydalanabilecek. Aktif Bank ile PTT arasında bir iş anlaşmasının imzalanmış olması süreç açısından son derece faydalı bir girişim olarak belirlendi.

AKTİF BANK 5 BİN LİRA LİMİTLİ KREDİ NASIL ALINIR?

ktifbank-herkese-kredi

Kredi notu düşük olanlar için Aktif Bank tarafından sunulan kredi kampanyasında 5 bin lira limit verildi. Başvurular internet üzerinden yapılabilecek. Küçük taksitlerle ödenmesi için ise 60 aya varan vade seçeneği sunuldu. Başvuru internet şubesi üzerinden yapılmaktadır. Ancak SMS ile başvuru yapacak olanların kredi talebini, kimlik numarası ile birlikte 3050’ye göndermesi gerekmektedir. Onay verilmesi ile birlikte bankadan yapılacak arama bilgilendirmesinin ardından para hesaba yatırılmaktadır. Acil paraya ihtiyacı olanlar için Aktif Bank kredi başvurusu bulunmaz bir fırsat olarak ifade ediliyor.

SONRAKİ HABER