Kredi Başvuruları Onaylanmayanlar Dikkat! Adım Adım HSBC'den 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapıp Onay Alma!

Müşterilerinin iyi ve kötü günlerinde yanında olmayı ilke olarak belirleyen HSBC avantajlı imkanlarla oluşturulan dijital ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 

Finans 04.09.2021 - 19:29 04.09.2021 - 19:36 Engin Uzunoğlu

Nakit desteği bulmak isteyen vatandaşlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar araştırıp kendilerine uygun imkanları sunan bankalara kredi başvuırusunda bulunmaya devam ediyorlar. HSBC de yoğunlaşan ihtiyaç kredisi talepleri üzerine yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

HSBC DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

HSBC tarafından yapılan kredi kampanyası duyurusunda müşterilerinin iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanlarında yer almayı ilke edindikleri belirtildi. Bu maksatla finansman sorunu yaşayan müşterilere kolay bir şekilde erişebilecekleri finansman desteği verileceği açıklandı. Kampanya kapsamında müşteriler makul maliyetlerle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. 

Dijital İhtiyaç Kredisi kampanyasının en önemli özelliği ise müşterilere sunulan kolay başvuru imkanı oldu. Müşterilerin banka şubesine dahi gitmeden nakit erişimini sağlayabileceklerini ilan eden HSBC bu şekilde 36 aya kadar varan vadelerle ihtiyaç kredisi verilmeye başlandığını açıkladı. 

HSBC DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

HSBC'nin fark yaratan kredi ürünü olan Dijital İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında müşterilerin başvuruları nasıl yapabilecekleri de açıklandı. Buna göre müşteriler bu kredi ürününe HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden ulaşabilecekler. Bu kanallardan kredi başvurularını yapacak olan müşteriler çok kısa bir süre içerisinde talep ettikleri kredi tutarlarını kullanmaya başlayabilecekler. Belgesiz şekilde verilecek olan bu ihtiyaç kredisi için müşterilerin ekstra bir zaman harcamalarına da gerek olmayacak.

HSBC Dijital İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak isteyenler önce sistemde başvuru bilgilerini girip kontrol etmeleri gerekiyor. Ardından kredi tutarı, vade, ilk taksit tarihi ve sigorta tercihleri için giriş yapılıp başvuru tamamlanacak.

Bu işlem sırasında müşteriler ihtiyaç kredisi başvurusunun onaylanması ile talep edilen kredi tutarının aktarılacağı banka hesabını da seçecekler. Bu aşamada müşteriler tercihlerine göre Kredili Hayat Sigortası başvuru bilgilerini de girecekler. Ardından ise onay ile beraber talep edilen kredi anında hesaba geçecek.

25 BİN TL DİJİTAL KREDİ MALİYET HESAPLAMA

hsbc dijital kredi hesaplama-2

HSBC'den Dijital Kredi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,97 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında müşterilerin aylık kredi taksit tutarları 1.039 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@