Kredi Borçları Ertelenecek Mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan Corana Virüsü Ekonomik Tedbirleri Saat Kaçta Açıklayacak?

Türkiye Corana Virüsü salgını ile mücadeleye devam ederken alınan önlemler nedeni ile ekonomik olarak zora giren işletmeler, şirketler ve vatandaşlar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak olan ekonomik önlemleri beklemeye başladı.

EMLAK HABERLERİ 18.03.2020 - 08:05 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

Türkiye Corana Virüsü salgını ile mücadeleye devam ederken alınan önlemler nedeni ile ekonomik olarak zora giren işletmeler, şirketler ve vatandaşlar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak olan ekonomik önlemleri beklemeye başladı. Açıklanacak ekonomik önlemler arasında çalışanlara işsizlik fonu üzerinden para ödemesi, kredi borçlarının ertelenmesi, Amerika'nın yapmış olduğu gibi helikopter para ödemesi gibi önlemlerin olup olmayacağı merak konusu oldu. Koranavirüsü salgını mücbir sebep sayılacak mı, mücbir sebep nedir, Erdoğan'ın açıklaması saat kaçta, Cumhurbaşkanı bugün saat kaçta açıklama yapacak?

Tüm Türkiye nefesini tuttu bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacak olan açıklamaları beklemeye başladı. BANKALARA KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇLARI ERTELENİR Mİ?Konu hakkında bugünkü köşe yazısında değerlendirmede bulunan Sabah Gazetesi yazarlarından Dilek Güngör herkesin merak ettiği soruya yanıt verdi. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanması beklenen paketteKredi borç ertelemesi, Vergi, İş hayatındaki ödemeler olmak üzere üç ayaktan oluşması planlanan bir paket açıklanacağını dile getiren Güngör "Stopaj vergilerinin ve işverenlerin çalışanlar için ödediği SGK primlerinin ertelenmesi planlanıyor. Kredi ödemelerinin 3-6 ay gibi vadelerde ötelenmesi de seçenekler arasında..." diyerek kredi borçlarına 3 ay erteleme gelebileceğini dile getirdi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BUGÜN SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK, CUMHURBAŞKANININ AÇIKLAMASI SAAT KAÇTA YAYIMLANACAK?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 14:00 itibari ile başlayacak ve Çankaya Köşkü'nde düzenlenecek olan Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı'na başkanlık edecek. Toplantıda ekonomik önlemler de masaya yatırılacak. Toplantı sonrası saat 17:00 itibari ile Cumhurbaşkanı'nın konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Yaşanan gelişmeleri anlık takip etmek ve anında bildirim alarak haberdar olmak isterseniz;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@