Kredi Borçları Hemen Kapanıyor! 3 Bankadan Borç Transferi Kredisi Kampanyaları

Kredi borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar kendilerine en uygun maliyetlerle borç transferi kredisi verecek bankaları merak ediyorlar. Hangi bankalar borç transferi kredisi veriyor? 

Finans 30.07.2021 - 23:59 31.07.2021 - 00:06 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de borç transferi kredisi üzerine araştırmalar son dönemlerde oldukça sıklaştı. Bankalara olan kredi borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar kara listeye düşmemek için kredilerini borç transferi kredisi kullanarak yeniden yapılandırabiliyorlar. 

Kredi ödemelerinde aksamlar meydana gelen vatandaşlara her banka tarafından borç transferi kredisi verilmiyor. Borç transferi kredisi kampanyalarını sınırlı sayıda banka düzenliyor. Bu kredi kampanyasının ana felsefesi ise farklı bankalara olan kredi borçlarının bir başka banka tarafından yeni bir ihtiyaç kredisi hesabı açılarak kapatılması şeklin oluyor. 

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

ING Bank tarafından müşterilere borç transferi kredisi imkanı veriliyor. Aylık yüzde 1,54 faizle verilen bu kredi ile diğer bankalara olan kredi borçlarını kapatacak şekilde bir ihtiyaç kredisi hesabı açılıyor. 

Bu kredi kampanyası ile müşteriler diğer bankalara olan kredi borçlarına ilişkin olarak tek bir yerde toplama imkanına kavuşuyorlar. Ödemeler de tek bir yerden yapılacağı için bu açıdan da bir kolaylık elde edilmiş oluıyor. 

ING Bank'tan 15 Bin TL borç transferi kredisi kullanan müşteriler 36 aylık vade süresince bankaya her ay 574 TL kredi taksiti ödüyorlar.

ing borç transferi kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Borç transferi kredisi konusunda imkan tanıyan bankalardan birisi de QNB Finansbank oluyor. Bu bankaya başvuru yapan müşteriler diğer bankalara olan kredi borçlarını kapatabilmek imkanı elde edebiliyorlar. 

QNB Finansbank borç transferi kredisi kampanyası ile müşteriler sorun olmaya başlayan kredi borçlarını sorun olmaktan çıkarabiliyorlar. Bankaya başvuru yapan müşteriler diğer bankalara olan kredi borçlarını yüzde 100 oranında kapatabiliyorlar. 

QNB Finansbank'ta borç transferi kredisi kapsamında kullanılan kredide kredi faizi müşterinin kredi skoruna özel olarak belirlenmektedir. Ancak buna rağmen banka tarafından farklı faiz oranlarına göre borç transferi kredisi maliyet hesaplaması yapılarak müşterilere fikir veriliyor. 

finansbank borç transferi kredisi

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Borç transferi kredisi veren bankalardan birisi de İş Bankası oldu. İş Bankası müşterileri borç transferi kredisi kullanarak diğer bankalara olan kredi borçlarını kapatabiliyorlar. Açılan yeni kredi hesabı ile tüm nbankalara olan kredi borçları tek bir yerde toplanıyor. 

İş Bankası borç transferi kredisi maliyetleri transfer edilecek kredinin türüne göre belirleniyor. Taşıt kredisi transfer edilecekse buna göre bir değerlendirme yapılıyor. Yine de banka tarafından müşterilere özel kredi faiz oranları uygulanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@