Kredi Borçları Kabusu Bitiyor! ING Bank 50 Bin TL Borç Transferi Kredisi!

Borçlarından baş edemeyen vatandaşlar bankaların borç transferi kredisi kampanyalarını araştırırken müjdeli haberi ING Bank duyurdu. 

Finans 21.07.2021 - 21:59 25.07.2021 - 11:25 Engin Uzunoğlu

Pandemi sürecinin ekonomik yansımaları kredi borcu olan vatandaşlara çok daha fazla ağır oldu. Koronavirüs salgını öncesinde krerdi çeken vatandaşlar salgın sürecindeki ekonomik gelişmelerden dolayı borçlarını düzenli bir şekilde ödeme konusunda büyük güçlük çektiler. 

KREDİ BORÇALRININ ÖDENMESİNDE AKSAMALAR MEYDANA GELDİ

Kredi borçlarının ödenmesinde aksamalar meydana gelen vatandaşlar bankalarla sorunlar yaşıyorlar. Hatta bazı vatandaşlar bu nedenle kara listeye dahi düştüler. Tüm bu gelişmeler yaşanırken borç transferi kredileri bir ihtiyaç haline geldi. 

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ İLE TÜM KREDİ BORÇLARI YENİ BİR KREDİ HESABINDA TOPLANIYOR

Bazı bankalar müşterilerinin yaşadıkları ekonomik problemlere finansal çözümler üretmen adına borç transferi kredisi kampanyası düzenliyorlar. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler borçlarını yeni bir kredi hesabında toplayıp ekonomik sıkıntılarını bertaraf etme imkanına kabuşabiliyorlar.

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASI

Şu anda bankacılık sisteminde en avantajlı borç transferi kredisini müşterilerine ING Bank veriyor. ING Bank tarafından yapılan borç transferi kredisi kampanyasında müşterilere avantajlı faiz oranları ile finansman desteği sağlanıyor. 

AYLIK YÜZDE 1,54 FAİZ

Farklı bankalara kredi borcu olan ING Bank müşterileri başvuru yapmaları halinde bu kredi borçlarını ING Bank'a taşıyabiliyorlar. Aylık yüzde 1,54 faiz oranı ile verilen borç transferi kredisi ile kredi borçları insanların kabusu olmaktan çıkıyor. 

TÜM KREDİ BORÇLARI TEK BİR YERDE TOPLANIYOR

Borç transferi kredisi kampanyasının en önemli özelliği ise müşterilerin diğer bankalara olan kredi borçlarının ING Bank'a taşınıp tek bir yerde toplanmaları oluyor. Yeni bir kredi hesabının açılması ile de tüm kredi borçlarına bir anlamda yeniden yapılandırma uygulanmış oluyor. Tek yerde toplanan borçların ödenmesi ise çok daha kolay oluyor. 

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

ING Bank borç transferi kredisi kampanyası kapsamında müşteriler en az 3 aylık ve en fazla 36 aylık vadelerde kredi kullanabiliyorlar. Bu kredinin dosya miktarı ise kredi miktarının binde beşi oranında oluyor. Ayrıca bu kredi türünde müşterilere 3 ay ödeme erteleme imkanı da verilmektedir. 

50 BİN TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank borç transferi kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,54 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL borç transferi kredisi çekildiğinde müşterilerin bankaya ödeyecekleri aylık tutar 1.914 TL olarak hesaplanıyor. 

ıng bank borç transferi kredisi hesaplama

Vade tamamlandığında ve müşteriler herhangi bir şekilde gecikmeye düşmediklerin yapmış oldukları toplam ödeme miktarı ise 68.906 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@