Kredi Borçları Tek Kalemde Hemen Kapanıyor! ING Bank'Tan 3 Ay Ertelemeli Borç Transferi Kredisi!

Diğer bankalara olan kredi borçlarını ödeyemez noktaya gelen müşterilerine kolaylık sağlayan ING Bank borç transferi kredisi ile bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Kredi Borçları Tek Kalemde Hemen Kapanıyor! ING Bank'Tan 3 Ay Ertelemeli Borç Transferi Kredisi!

Türkiye'de bankalara kredi borcu olan vatandaşların sayısında her geçen ay artış devam ediyor. Bu kredilerin geri ödemeleri ise hem vatandaşlar için hem de bankalar için sorun yaratıyor. Vatandaşlar borçlarını ödeyemeyince ekstra faizlerle ve kara listeye girmek gibi risklerle karşı karşıya kalıyorlar. Bankalar ise sorunlu krediler ile bilançolarının zarar hanesinin artmasıyla karşılaşıyorlar.

ÖDENMEYEN KREDİ BORÇLARINDA ARTIŞ

Pandemi sürecinde yaşanan ekonomik daralma vatandaşların kişisel bütçelerinde de bir daralma meydana getirdi. O dönemlerde yaşanan ekonomik sorunlar aydan aya katlanarak normalleşmeye rağmen bugüne kadar geldi. Bugün ise çok sayıda vatandaş bankalara olan kredi borçlarında ödeme aksaması yapmak zorunda kalıyorlar. Bu ekonomik gerçeği tespit eden ve müşterilerin taleplerini değerlendiren ING Bank farklı bir finansal çözüm ortaya koydu.

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

ING Bank tarafından müşterilerinin başka bankalara olan kredi borçları için borç transferi kredisi verilmeye başlandı. Başka bankalara olan kredi borçlarını ING Bank tarafından açılan yeni kredi hesabı ile kapatan müşteriler ekonomik olarak büyük bir rahatlığa ulaşıyorlar. Kredi borçları için hukuki süreçlerin başlamasını engelleyebilen müşteriler hem de kredi vadesini uzatıp kredi taksit miktarlarını da azaltabiliyorlar.

TÜM KREDİLER TEK BANKADA TOPLANIYOR

Kredi borçlarından bunalan ve ING Bank'a borç transferi kredisi için başvuran müşterilere 36 aya kadar vade ile yeni bir kredi veriliyor. Bu kredi ile diğer bankaların kredi borçları tamamen kapatılıyor. ING Bank'ta açılan yeni kredi hesaı ile de müşteriler bir anlamda kredi borçlarını yapılandırmış oluyorlar. Üstelik birden fazla kredi için de borç transferi kredisi kullanılıp bu krediler tek bir kredi hesabında toplanabiliyor.

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

ING Bank borç transferi kredisi kampanyası tarafından müşterilere aylık yüzde 1,54 faizle finansman desteği veriliyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL borç transferi kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 574 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar.

ing bank borç transferi kredisi

3 AY ERTELEME İMKANI

Borç transferi kredisi kapsamında ING Bank tarafından müşterilere tanınan 3 ay erteleme imkanı da bir başka avantaj oluyor. Bir anda ödeme sıkıntısı yaşanmayacak 3 ay kazanan müşteriler böylelikle bütçelerine denge getirmek için aradıkları vakti bulmuş da oluyorlar. Bundan dolayı ING Bank borç transferi kredisi için oldukça yoğun başvurular yapılıyor.