Kredi Borçlarımı Ödeyemiyorum Diyenlere ING Bank'tan 572 TL Taksitle 15 Bin TL Borç Transferi Kredisi!

Kredi borçlarını ödeyemeyenler için ING Bank'tan borç transferi kredisi verilmeye devam ediliyor. ING Bank borç transferi kredisi nasıl çekilir? 

Finans 24.10.2021 - 18:55 24.10.2021 - 19:02 Engin Uzunoğlu

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı vatandaşlar geçimlerini sağlayamamaya ve dolayısıyla da kredi borçlarının ödemelerini aksatmaya başladılar. Bunun için de haklarında yasal süreç başlatılmadan bu borçlarını ödemek isteyenlerin sayısı oldukça fazlalaştı. Borç transferi kredisi kampanyaları ise dikkat çeken kredi ürünleri arasında yer aldılar. ING Bank da müşterilerine borç transferi kredisi vererek finansal destek sağlamaya devam ediyor. 

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ NEDİR?

Kredi borçlarını ödeyemeyenlere finansal kolaylık sağlamak isteyen ING Bank tarafındna borç transferi kredisi kampanyası düzenleniyor. Bu kredi kampanyası kapsamında müşterilerin başka bankalara olan kredi borçları ING Bank'a taşınarak yeni bir kredi hesabı açılıyor. Böylelikle ödenemeyen kredi borçları müşteriler için sorun olmaktan çıkıyor ve ödeme yapılabilmesi için ekstra zaman kazanılabiliyor. 

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI NE KADAR?

ING Bank tarafından yapılan açıklamaya göre borç transferi kredisi kapsamında kredi kullanan müşterilere yüzde kaç faiz uygulanacağına dair bilgi verildi. Buna göre müşterilere özel kredi faizi uygulandığı bildirildi. Ancak bankanın borç transferi kredisi faiz oranlarının aylık yüğzde 1,59 ile yüzde 2,59 arasında değişebileceği bildirildi. Net faiz oranının belirlenebilmesi için müşterinin ödeme performansına bakıldığı ilan edildi. 

VADE SÜRELERİ VE DOSYA MASRAFI 

ING Bank'tan borç transferi kredisi kullanan müşteriler bu kredilerini 3 ay ile 36 aylık vade sürelerinde kullanabiliyorlar. Bu kredi ürününde ihtiyaç kredisi kampanyalarının kaideleri uygulanıyor. Ayrıca müşterilerden dosya masrafı da alınıyor. Bu kapsam müşteriler çekmiş oldukları kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı ödeyecekler. 

15 BİN TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ HESAPLAMA

ING Bank'tan borç transferi kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 15 Bin TL borç transferi kredisi için müşteriler ayda 574 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 25 oluyor. 

ing bank borç transferi kredisi maliyet tablosu-1

ING BANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank'tan borç transferi kredisi kullanmak isteyenler bu kredi başvurusunu kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorlar. İNG Bank müşterileri bankanın internet sitesinde bulunan “Hemen Başvur” butonundan, bankanın internet şubesinden ve mobil uygulama üzerinden borç transferi kredisi başvurusu yapabiliyorlar. ING Bank müşterisi olmayanlar ise başvurularını yapıp evraklarını kurye aracılığı ile bankaya ileterek kredilerini kullanabiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@