Kredi Borçlarını Kapatıp Kredi Kartı Limitlerini Açan Kampanya İş Bankası'nda!

Borçlarını ödeyemez duruma gelen ve bir çıkış yolu arayanlara İş Bankası'ndan güzel haber var. İş Bankası borç transferi kredisi ile müşterilerin kredi borçları uygun maliyetlerle transfer ediliyor. 

Finans 01.11.2021 - 02:04 01.11.2021 - 02:04 Engin Uzunoğlu

Borçlarını ödeme konusunda sıkıntı yaşayan vatandaşların sayısında son dönemlerde oldukça büyük artış meydana geldi. Vatandaşlar kendilerine sunulan imkanları değerlendirerek borçlarını sorun olmaktan çıkarıyorlar. Bu da bankaların sağladıkları borç transferi kredileri ile mümkün olabiliyor. İş Bankası da borç transferi kredisi kampanyası ile müşterilerine önemli imkanlar sunuyor. 

İŞ BANKASI BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAMPANYASI 

İş Bankası müşterileri kredi ve kredi kartı borçlarını sorun olmaktan çıkarabilmek için önemli bir imkana sahip olabiliyorlar. Yapılan borç transferi kredisi kampanya açıklamasına göre müşteriler diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını İş Bankası'ndan kullanacakları yeni bir kredi ile ödeyerek kapatabiliyorlar. Bu şekilde borç transferi kredisi kullanan müşteriler bir taşla birkaç kuş birden vurabiliyorlar.

KREDİ BORÇLARI KAPATILIYOR?

Borç transferi kredisini İş Bankası'ndan çeken müşteriler diğer bankalara olan kredi borçlarını taşıyabiliyorlar. Bu şekilde ödemelerinde sorun yaşanan kredi borçları direkt olarak ortadan kalkmış oluyor. Buna ek olarak ise İş Bankası'nda açılan yeni kredi hesabı ile bir anlamda borç yapılandırması yapılmış oluyor. 

Müşteriler uzun vadelerde kullanıp yarısını ödedikleri kredi borçlarını yeniden uzun vadelere bölüp kredi taksitlerini yarı yarıya azaltabiliyorlar. Hem de bankaların kara listesine girme risklerini de ortadan kaldırmış olarak tertemiz bir sayfa açabiliyorlar.

KREDİ KARTI BORÇLARINA KAPATILIP LİMİTLER FULLENİYOR!

Kredi kartı borçları için de İş Bankası'ndan borç transferi kredisi çekilebiliyor. Başka bankalara olan kredi kartı borçları için borç transferi kredisi kullanan müşteriler bu borçlarının tamamını kapatabiliyorlar. Bu şekilde o bankalardaki kredi kartı limitleri de yeniden açılmış oluyor. Bu şekilde finansman seçeneklerini aarttıran müşteriler daha kapsamlı bir ekonomik yapıya erişebilmiş oluyorlar. 

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANLARI YÜZDE KAÇ?

İş Bankası'ndan borç transferi kredisi kullanmak isteyen müşteriler karşılaşacakları maliyetleri merak ediyorlar. İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre borç transferi kredisi kapsamında müşterilere uygulanan standart bir faiz oranı bulunmuyor. Müşteriye özel olarak belirlenen borç transferi kredisi faiz oranı genellikle oldukça makul oluyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranına yakın bir oran ile borç transferi kredisi vermeyi sürdürüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@