Kredi Borcu Olan Bu Bankaya Koşuyor! Kredi Borçlarını 3 Ay Erteleme ve Uygun Faiz Fırsatı Duyuruldu!

Borçları arasında sıkışan ve avantajlı faiz oranları ile borçlarını kapatmak isteyenler için ING Bank harekete geçti! Borçlarını kapatmak isteyenlere yüzde 1,99 faizli kredi!

Finans 20.05.2022 - 12:00 20.05.2022 - 12:02

Bankacılık sektörüne ilişkin açıklanan son verilere göre, bankalara olan borçları nedeniyle yasal takibe düşen kişi sayısının artmaya devam ettiği görülüyor. Borçları artan vatandaşlar ise söz konusu borçlarını kapatmak için de yine banka kredilerinde çare arıyor. ING Bank ise Kredi Borç Transferi ile borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlara avantajlı oranlara kredi vermeye devam ediyor.

3 Aya Kadar Erteleme Avantajlarından Yararlanın!

Kredi borçlarını ING Bank’a taşıyanlar, avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile Kredi Borç Transferi fırsatından yararlanabilecek. Söz konusu krediye başvurularını yaparak vatandaşların başka banklara olan borçlarını kapatmaları için destek verilmesi hedefleniyor. 36 aya kadar vade seçeneklerinin uygulanabildiği kredi kapsamında, 5.000 – 100.000 TL arasında olan tutarlar için 3 aya kadar erteleme seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. 3 ay erteleme ile 33 ay vade üzerinden ödeme planı oluşturulmaktadır.

ING Bank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

En-düşük-faiz-oranına-göz-dikti!-İNG-Bank'tan-borç-para-arayanlara-10.000-TL-ihtiyaç-kredisi

ING Bank Kredi Borç Transferi Kredisi ile başka bankalara olan kredi borçlarını kapatmak isteyenlere en uygun faiz oranları sunuluyor. Yüzde 1,99 faiz oranlarından yararlanarak yeniden yapılandırma işlemlerinin yapılması mümkündür. Kredi kampanyası kapsamında aylık akdi faiz oranı yüzde 1,99 – 4,99 arasında belirlenmiştir. Vatandaşların ödeme performansına göre faiz oranları da değişiklik göstermektedir.  Kampanya ile mevcut kredilerinizi tek bir yerde toplayarak vadelerini ve aylık taksit sayılarını yeniden yapılandırabilir ve ödemlerinizi yine ING Bank üzerinden tek bir yerden kolayca yapabilirsiniz.

ING Bank Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

ING Bank Kredi Borç Transferi ile diğer bankalarda olan borçlarınızı tek bir adrese taşıyarak rahat bir ödeme planı hazırlanması sağlanmaktadır. Buna göre örnek kredi maliyet tablosunda yer verilen oranlara göre; 10.000 TL kredi tutarı için 6 ay vadede yüzde 1,99 faiz oranı üzerinden, aylık 1.808,71 TL taksit ödeyerek borçlarınızı kapatabilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@