Kredi Çekecek Vatandaşlara Bankalardan Büyük Müjde! İhtiyaç Kredisi Faizlerine İndirim Geliyor

Kredi çekecek vatandaşlar için bankalar harekete geçti. Son zamanlarda ihtiyaç kredilerinde faiz oranlarını düşüren bankalar vatandaşlar için görülmemiş fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Finans 14.09.2021 - 14:38 14.09.2021 - 14:54 Elif İşçi

Çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için vatandaşlar bu süreçte bankalara akın ediyorlar. Her banka müşteri portföyünü geliştirmek için ihtiyaç kredisi kampanyalarının kapsamını genişletmeye devam ediyor. Merkez Bankası yaptığı ortalama bir tüketici faizi araştırmasında rakamların yüzde 1.93 seviyelerinde olduğunu ortaya koydu.

Son dönemlerde bankalar harekete geçtiler. Pek çok banka bu süreçte kredi faiz oranlarını düşürerek daha fazla vatandaşa ulaşmak için yeni bir politika benimsediler.

HALKBANK HER MÜŞTERİYE ÖZEL FAİZ ORANI SUNUYOR

kredi kampanyaları 2

Bir kamu bankası olan Halkbank son dönemlerde farklı kesimlere hitap etmenin peşinde. Bu süreçte emekli müşterileri için faiz oranlarını yüzde 1.60 seviyelerine kadar düşürdü. Özel sektör ve kamu sektöründe olanlar ise bu oran yüzde 1.63 olarak açıklandı.

Bankanın yeni düzenlediği bir kampanya ise eczacıları ve eczanelerle çalışanları kapsıyor. Yüzde 1.71 faiz oranı ise kredi limiti 100 bin liranın üzerine çıkacak.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİLERE ÖZEL KAMPANYALARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Ziraat Bankası son zamanlarda emeklilere özel krediler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Emeklilere yüzde 1.63 oranında kredi faiz oranı uygulanıyor. Banka çalışan kesimi de unutmuyor. Bu süreçte farklı alanlarda yüzde 1.59 faiz oranına kadar kredi uygulanabiliyor.

VAKIFBANK LİMİTİ YÜKSELTTİ AMA FAİZ ORANLARINI DÜŞÜRDÜ

kredi-5

Vakıfbank son zamanlarda kredi limitini yükseltti. 125 bin liraya kadar özel limitli kredi imkanı sunuyor. Bu kredi için faiz oranı da yüzde 1.59 olarak belirlendi. Kamuya özel ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan müşteriler için ise faiz oranı yüzde 1.55 olarak açıklandı.

AKBANK KREDİ ÖDEMELERİNİ 3 AY ERTELİYOR

Akbank ödeme ertelemeli kredi konusunda çığır açmış durumda. Müşterilerine özel olarak hazırlanan kredi kampanyasında bireysel faiz oranları uygulanabiliyor. Bununla birlikte kredi limiti de ihtiyaç kredileri için 75 bin lira olarak açıklandı. Ödemeler isteğe bağlı olarak 3 ay boyunca ertelenebiliyor.  

GARANTİ BANKASI EMEKLİLERİ UNUTMADI

vatandaşa kredi

Garanti Bankası emeklilerin uzun zamandır aradığı kredi kampanyasını açıkladı. 100 bin lira limitli kredi kampanyası için faiz oranı yüzde 1.69 oldu. Ancak tutara göre faiz oranı değişiklik gösterebiliyor. Zaman zaman bu tutar yüzde 2 seviyelerine kadar çıkabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@