Kredi Çekerek Sıfır ve İkinci El Araba Alacaklara Halkbank 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi Veriyor!

Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası Ocak 2022 başvuruları başladı. Kredi çekerek araba almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli, düşük faizli araç kredisi desteği geldi!

Finans 09.01.2022 - 10:12 09.01.2022 - 10:12 Gülcan Özer

Araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar yükselen taşıt kredisi faiz oranları nedeni ile bu isteklerini ertelemek zorunda kalırken Halkbank taşıt kredisi kampanyası için başvurular başladı. Halkbank yeşil ışık araç kredisi kampanyası ile hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli kredi desteği sağlamaya başladı. 

Halk Bankası araç kredisi desteği ile arabasını şimdi alan kişiler ilk taksit ödemesini Mart ayı sonuna kadar erteleme imkanına sahip olacaklar. Araç kredisi faiz oranları arasında en uygun kredi veren bankalar arasında yer alan Halkbank hem müşterilerine düşük faizli hem de ertelemeli kredi kullanma imkanı sundu. 

ARABA SATIN ALMAK İSTİYORUM DİYEN KİŞİLERE HALKBANK YEŞİL IŞIK TAŞIT KREDİSİ MÜJDESİ!

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyası ile araba sahibi olmak isteyen müşterilerine 3 ay ertelemeli düşük faizli kredi vereceklerini ilan etti. Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında hem sıfır hem de ikinci el araç almak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli taşıt kredisi başvuru yapma hakkı verildi. 

halkbank sıfır taşıt kredisi

Halk Bankası tarafından yapılan açıklamada "Proforma Fatura değeri / Kasko değeri; 120.000 TL'ye kadar olan taşıtlar için kredi vadesi 48 ay, 120.001 TL-300.000TL arasındaki taşıtlar için 36 ay, 300.001 TL-750.000TL arasındaki taşıtlar için 24 ay ve 750.001-1.500.000 TL olan taşıtlar için kredi vadesi 12 aydır" ifadeleeri ile verilecek olan kredi desteğinde vade sınırları da belirlendi. 

halkbank 2. el taşıt kredisi hesaplama

HALKBANK 2.EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI İLE KREDİ FAİZ ORANI KAÇ?

Halk Bankası ikinci el araç kredisi kampanyası için de 3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sundu. Halkbank araç kredisi faiz oranı sıfır araç kredisi paketinde yüzde 1.59 olarak uygulanan kredi faiz oranı 2. el taşıt kredisi paketinde ise bu oran yüzde 1.61 olarak uygulanıyor. 

Söz konusu kredi faiz oranları kredi tutarı kadar Halkbank açık hesap açtıran, kredi kartı başvurusu yapan ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren kişilere uygulanacak. 

HALK BANKASI ARAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kredi çekmek isteyen kişiler Halkbank internet sitesi ve internet şubesi üzerinden online başvuru yapabileceği gibi Halkbank şubeleri üzerinden yapabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@