Kredi Çekmeye Hazırlananların Planları Değişecek! Faizleri İndirdiler

Kredi kullanmak isteyecekler için İNG Bank yaz kampanyası ile en düşük faiz oranıyla kredi veriyor. Kredi limiti 50.000 TL olurken başvuru yapacakların tek bir şartı sağlamaları isteniyor.

Finans 28.07.2021 - 09:38 28.07.2021 - 09:38 Mustafa KARAGÖZ

İNG Bank ilk defa müşterisi olmak isteyenlere kredi müjdesi ile merhaba dedi. Bünyesinden kredi kullanacaklar için çok özel olanaklar sunulacağını bildiren banka tek bir şartı olduğunu duyurdu. Daha önce hiç İNG Bank ile çalışmamış olanlar İNG Bank'ın düşük faizli kredi paketinden yararlanabilecekler. 

İNG BANK'IN DÜŞÜK FAİZ KAMPANYASI PLANLARI DEĞİŞTİRECEK

Bankaların standart ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.50 bandının üzerinde yer alıyor. Çok sayıda banka ayrıca kişiye özel faiz oranıyla kredi olanağı ile ihtiyaç kredisi sağlarken faiz oranları yükselebiliyor. Bu dönemde ise nakit ihtiyacı olanlar en düşük faiz oranıyla kredi kullanabilmek için bankaların sunduğu tüm kampanyaları inceliyorlar. 

Dönemin en dikkat çeken kampanyası ise İNG Bank'tan geldi.

İNG Bank müşterilernin kredi ihtiyaçlarına yeni bir çözüm getirdi. Daha önce hiç İNG Bank müşterisi olmayan ilk defa banka ile çalışacak olan vatandaşların bankanın kredi kampanyasından yararlanabilecekleri bildirildi. Bu özel şartı sağlayan ve kredi kullanımına engel başka sorunu olmayanlar başvuru ile çok düşük faiz oranıyla kredi kullanabilecekler. 

Düşük faizli kredi kampanyasına ilişkin resmi bir açıklamada bulunan İNG Bank sitesinden "ING'yle yeni tanışanlara, %1,35‘ten başlayan ihtiyaç kredisi fırsatı. %1,35 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler 5 Temmuz 2021 - 31 Temmuz 2021 arasında 5.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanarak yararlanabilir. Kredi kampanyası 36 aya varan vadede, Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur." açıklamasında bulundu. 

Bankanın yapmış olduğu açıklama kapsamında,

İNG Bank müşterilerine yüzde 1.35 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sağlayacak. 

Müşteriler en düşük 5.000 TL en yüksek 50.000 TL kredi için başvuru yapabilecekler.

Kredi geri ödemelerinde müşterilerin aylık gelir durumları göz önünde bulundurularak ödeme planı oluşturulacak. 

En uzun vade süreci 36 ay olacak. İsteyen müşteriler bankadan kredi kullandıktan sonra 3 ay sonra ödemelere başlayacak. 

KREDİ MALİYET TABLOSU

kredi-1

İNG Bank kredi paketine ilişkin açıklamasında maliyet tablosunu da yayımladı. İlan edilen özellikler ile 10.000 TL kredi kullanacaklar için ödeme planı yukarıda yer alan tabloda ki gibi olacak. Kredinin yıllık maliyeti yüzde 21 seviyesinde. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@