Kredi Desteği Parmaklarınızın Ucunda! Yüzde 2,14’ten Başlayan Faiz Oranları ING Bank’ta Sizleri Bekliyor!

En çok tercih edilen bankalardan birisi olan ING Bank, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun kredi imkanlarını sunmaktadır. ING Bank ile uygun faiz oranlarından yararlanmak artık oldukça kolay!

Finans 15.05.2022 - 23:53 15.05.2022 - 23:55

ING Bank, müşterilerinin daha kolay kredi çekmesine imkan sağlamaktadır. Düşük oranlı faizleri sayesinde, geri ödemelerde daha kolay hale gelmektedir. İnternet bankacılığı ve ING Bank sitesi üzerinden, bankaya gitmenize gerek kalmadan taşıt kredisi çekebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank internet sitesi üzerinden taşı kredisi başvurusunda bulanabilirsiniz. Ayrıca, mobil bankacılık müşterisiyseniz, mobil uygulamamızdan da kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz bankayı ziyaret edip, yüz yüze görüşme sağlayarak da taşıt kredisine başvurabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

İNG-Bank-bayram-alışverişlerine-150-TL-bonus-kampanyası-başlattı

ING Bank’ın faiz oranları, bütçenize uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. On iki aylık faiz oranı yüzde 2,14’tür. Altmış aylık ödeme planında ise yüzde 2,39 olarak hesaplanmaktadır. Aylık ödeme planlarındaki diğer faiz oranlarımızda yüzde 2,14 ile yüzde 2,54 arasında değişiklik göstermektedir. Detaylı faiz oranları için internet sitesini ziyaret edebilir, banka şubelerinden bilgi alabilirsiniz. Bankanın en yüksek faiz oranı yüzde 2,54 olarak belirlenmiştir.

ING Bank Taşıt Kredisi En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

ING Bank müşterileri, 1.000 TL ile 50.000 TL arasında taşıt kredisi çekebilmektedir. Esnek ödeme planları sayesinde, taşıt kredisi ödemeleri oldukça kolaylaştırılmıştır. Taşıt kredisi çekmek için ING Bank müşterisi olmanıza gerek yok. Gerekli şartlara uygunsanız, istenilen belgeler ile krediye başvurarak hemen kredinizi çekebilirsiniz.

ING Bank En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

ING Bank; en az on iki ay, en fazla ise altmış ay vade ile ödeme imkanı sunmaktadır. Taşıt kredisinde çekeceğiniz en alt limit krediden, en üst limitteki krediye kadar hepsinde altmış aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. Çekeceğiniz diğer kredilerinde de en az on iki ay vade imkanı sizlere sunulmaktadır. Sıfır ve ikinci el araçlar için aynı kredi ve taksit imkanları uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@