Kredi Faiz Tablosu! Kampanyalı/Kampanyasız En Düşük Oranlı Konut, İhtiyaç, Taşıt Kredisi

Konut kredisinde, ihtiyaç kredisinde ve taşıt kredisinde en düşük faiz oranları yüzde kaç? Hangi banka yüzde kaç faizle kredi veriyor? Ağustos 2021 kampanyalı kredi paketleri neler? İşte detaylar...

Kredi Faiz Tablosu! Kampanyalı/Kampanyasız En Düşük Oranlı Konut, İhtiyaç, Taşıt Kredisi

2021 Ağustos ayı döneminde kredi kullanmak isteyenler için sunulan fırsatları tek tek inceledik. Tüm bankaların konut kredisi paketlerinde, ihtiyaç kredisi paketlerinde ve taşıt kredisi paketlerinde yer alan faiz oranlarını araştırdık.

Kampanyalı kampanyasız en düşük faiz oranına sahip olan kredi paketleri ve bankaların kredi paketlerine ilişkin liste şöyle;

EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Ağustos 2021 döneminde bankaların sunduğu en düşük faiz oranları 3 farklı alanda ele alınıyor. Bankaların tüm konut alımları için geçerli konut kredilerinin yanında banka gayrimenkulü alımlarında sağladığı özel bir ile kamu konutu alımlarında sağlanan ayrı bir kredi paketi bulunuyor. Ayrıca bir bankada evin enerji sınıfına göre kampanyalı düşük faizli konut kredisi imkanı sunuyor.

konut kredisi-4

Her Konut İçin Geçerli Kredi Faiz Oranı

Sıfır konut alımlarında, ikinci el konut alımlarında geçerli olan özel şartı bulunmayan en düşük faiz oranına sahip kredi Akbank konut kredisi. Aylık faiz oranı yüzde 1.34

Kampanyalı Konut Kredisi

Vakıfbank müşterilerinin A sınıfı enerji grubunda yer alan bir daire almaları durumunda yüzde 1.25 aylık faiz oranıyla kredi sağladığını ilan etti.

Lojman Kamu Konutu Kredisi

Lojman alacaklar için anlaşmalı bankalar anlaşmalı oranlardan kredi sağlarlar. Garanti BBVA yüzde 0.95 faizle lojman kredisi sağlar.

Banka Gayrimenkulü Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin kendi sattığı evlerden alması durumunda 60 ay vade ve yüzde 0.69 kar payı oranı finansman sağlıyor. Eğer müşteriler 120 ay vadeli ödeme planı seçerlerse kar payı yüzde 0.79 oluyor.

EN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisinde de nakit avans kredisi, doğrudan yüksek limitli herkes için kredi ve alışveriş kredisi olanakları bulunuyor.

ihtiyaç kredisi-1

Alışveriş Kredisi

İNG Bank, İş Bankası bankalar yüzde 0 faiz oranıyla alışveriş kredisi sağlıyorlar. Limit 5.000 TL olan kredide vade 3 ay olarak belirleniyor.

Kampanyalı İhtiyaç Kredisi

TEB nakit avans ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0.99 faiz oranıyla 6 ay vadeli ve 3.000 TL limitli kredi olanağı sunuyor.

Standart İhtiyaç Kredisi

36 ay vadeli standart ihtiyaç kredisinde en düşük faiz oranları QNB Finansbank'ta yüzde 1.39, CEPTETEB'de yüzde 1.45 ve Vakıfbank'ta yüzde 1.51 olarak uygulanıyor.

EN DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ

En düşük faiz oranına sahip taşıt kredisi ikiye ayrılıyor. Her araç firmasının kendine göre uyguladığı ve yüzde 0'dan başlayan krediler var. Sıfır araçlar için geçerli bu kredilerin yanında bankaların sağladuığı krediler var.

taşıt kredisi-4

En Düşük Faizli Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi sağlayan bankalar arasında Vakıfbank yüzde 1.50'lik faiz oranıyla dikkat çeken banka konumunda. Kuveyt Türk Katılım Bankası yüzde 1.53 kar payı ile taşıt finansmanı sağlıyor. Akbank yüzde 1.55, Halkbank yüzde 1.58, Yapı Kredi Bankası yüzde 1.59 ve İş Bankası yüzde 1.60 faiz oranıyla taşıt kredisi sağlıyor.

SONRAKİ HABER