Kredi Faizleri Sıfırlandı! Citroen Aralık 2021 Araba Kampanyalarına Faizsiz Krediler Damga Vurdu!

Türkiye'de piyasa sahibi otomobil markalarından olan Citroen tarafından Aralık 2021 araba kampanyaları açıklandı. Aralık ayının Citroen fırsatları nelerdir? 

Finans 03.12.2021 - 03:30 03.12.2021 - 03:30 Engin Uzunoğlu

Aralık ayının girmesiyle beraber otomobil firmaları da kampanyalarını güncellemeye başladılar. Kur artışlarından dolayı bazı otomobil firmaları hem kampanyaları hem de fiyat listelerini yayından kaldırdılar. Ancak mevcut koşullara uyum sağlayan firmaların başında gelen Citroen ise Aralık ayının araba kampanyalarını açıkladı. Citroen, Aralık ayında sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilerine hangi imkanları sağlayacak? işte Citroen'de Aralık ayı fırsatları...

50 BİN TL KREDİ DESTEĞİ VERİLİYOR

Citroen Aralık ayı boyunca bazı otomobil modellerinde ve onların belirli versiyonlarında kampanyalı satış yapmaya devam edecek. Buna göre Citroen C3 model otomobili satın almak isteyenlere kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 50 Bin TL kredi kullanabilecekler.Aynı kredi miktarı aynı kredi koşulları ile Citroen C4  model otomobil için de sağlanıyor. Müşteriler Citroen C3 ve Citroen C4 satın almak istediklerinde 50 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,99 faizle kullanabilecekler.

FAİZSİZ 35 BİN TL KREDİ VERİLİYOR!

Citroen Berlingo Kombi modelinde de müşterilere kredi imkanı tanınıyor. Firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre müşteriler Citroen Berlingo Kombi model araç satın alırken 12 ay vadeli 35 Bin TL krediyi faizsiz olarak olarak kullanabiliyorlar. Ayrıca daha fazla miktarlı kredi talep edenler ise faizsiz kredi yerine 12 ay vadeli 70 Bin TL krediyi aylık yüzde 0,89 faizle kullanabilecekler. 

CİTROEN KREDİ FAİZLERİNİ SIFIRLADI!

Citroen Berlingo Van model sıfır kilometre araç alımlarında da müşterilere 12 ay vadeli 40 bin TL kredi faizsiz olarak verilecek. Citroen Jumper model araç için ise müşteriler 55 Bin TL krediyi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanabilecekler. Ayrıca yine Citroen Jumper için müşterilere sağlanacak ikinci bir kredi imkanına göre 18 ay vadeli 80 Bin TL kredi aylık yüzde 0,99 faizle verilecek. 

Citroen tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre bu araba kampanyaları 2022 yılına kadar devam edecek. Müşteriler yeni yıl başlayana kadar bu kredi imkanlarından yararlanabilecekler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@