Kredi Faizlerinde Bayram Rüzgarı Esiyor! QNB Finansbank, Yapı Kredi, İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2022

Bankaların şeker tadında bayram kredisi kampanyaları 2022 açıklanmaya devam ediyor. İşte bayram kredisi veren bankalar ve en uygun ihtiyaç kredisi fırsatları!

Finans 22.04.2022 - 10:05 22.04.2022 - 10:05 Gülcan Özer

Bayram öncesi vatandaşın nakit paraya olan ihtiyaçları büyük oranda artarken bankaların kredi kampanyaları da hız kazandı. Bazı bankalar sadece ihtiyaç kredisi faiz oranlarını düşürerek güncellemeye giderken bazı bankalar ise bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyaları başlattı. 

Vatandaşın artan nakit para ihtiyacı bankaların da iştahını kabartırken bankaların birbiri ile girdikleri kredi rekabeti vatandaşa yaradı. Bayram kredisi kampanyaları 2022 faiz oranları için düşük indirimler sunulurken en dikkat çekici yan ise 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunulması oldu. Böylelikle Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi çeken bir vatandaş ilk taksit ödemesini Kurban Bayramı sonrasında yapma fırsatı elde edecek. 

QNB FİNANSBANK EN UYGUN BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2022! 

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankalar listesinde ilk sıralarda yer alan QNB Finansbank bayram üzerinde de müşterilerini yalnız bırakmadı ve kampanyasını duyurdu. Finansbank bayram kredisi kampanyası ile müşterilerine hem düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlarken hem de istemeleri durumunda kredi taksit ödemelerini 3 ay erteleme hakkı tanıyacağını açıkladı. 

finansbank bayram kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,79 olarak ilan edilirken bu oran üzerinden 36 ay vadeli 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 1.205 TL taksitle gerçekleşecek. 

iş bankası anından bayram kredisi

İŞ BANKASI ANINDA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI NİSAN 2022!

Bayrama yakın özel ihtiyaç kredisi kampanyası açıklayan bir diğer banka ise İş Bankası oldu. İş Bankası anında bayram kredisi ile müşterilerine şubeye dahi gitmeden kredi çekmek imkanı sundu. Acil nakit para ihtiyaçları için 100 bin liraya kadar kredi desteği vereceğini açıklayan İş Bankası 50 bin TL ve altı kredilerde 36 ay, üzerindeki kredilerde ise 24 ay vade seçeneği sunacak. 

yapı kredi bayram kredisi

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

3 ay ertelemeli bayram kredisi veren bankalar arasına yer alan Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanalları üzerinden başvuru yapma imkanı sunuyor. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı ise kişiye özel olarak kredi notu ortalamasına göre belirleniyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@