Kredi Faizlerine Cemre Düştü! 3 Ay Ertelemeli Şimdi Al Eylül 2022'de İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere 3 ay ödemesiz dönemli kredi kampanyaları geldi. En uygun kredi hangi bankada, en düşük faiz oranı yüzde kaç, 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar hangileri?

Finans 20.05.2022 - 23:10 20.05.2022 - 23:19 Gülcan Özer

Özellikle de asgari ücretli çalışanlar gibi sabit gelire sahip olan kişiler ile emekliler enflasyonda yaşanan yükseliş nedeniyle geçim derdine düşmüştü. Yaşanan zam yağmuru ile vatandaşın sırtındaki geçim yükü her geçen gün daha da ağırlaşırken süreçte nakit para ihtiyacı da artmıştı. 

Ay sonunu getirmek ve bütçesini denkleştirmek isteyen vatandaşlar banka kredilerine yönelirken talepte yaşanan artış bankalar arasındaki rekabeti de arttırdı. Oluşan kredi talep pastasından en büyük payı kapabilmek için yarışa geçen bankalar faiz oranlarını düşürürken aynı zamanda 3 ay ertelemeli kredi fırsatları sundu. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! EN UYGUN CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine yönelik olarak TEB şubeye gitmeden CEPTETEB uygulaması ile anında onaylı kolay ihtiyaç kredisi veriyor. En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak banka yüzde 1,85 seviyesinden başlayan oranlarla ihtiyaç kredisi veriyor. Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 10 bin TL kredi çeken kişilerin aylık ödeme tutarı 321 TL olarak gerçekleşiyor. 

teb kredi oranı hesaplama

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İLE 3 AY ERTELEMELİ KREDİ VERİYOR MU?

Evet, QNB Finansbank çok sayıda farklı ihtiyaç kredisi kampanyası ile fırsat sunarken bunlardan biride 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası olarak öne çıkıyor. Bu kampanya sayesinde acil nakit para ihtiyacı olan kişilere ihtiyaç duydukları nakit para anında sunulurken kredi ödemesi için ise 3 ay ötelemeli kredi fırsatı sunuluyor. 

finansbank mayıs kredi desteği

Kredi paketinden yararlanarak 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 1.228.24 TL olarak gerçekleşecek. 

ziraatt ihityaç kredisi hesasplaam

EN UYGUN KREDİ HANGİ BANKADA? ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Şu anda kamu bankaları ihtiyaç kredisinin yanı sıra konut ve taşıt kredisi paketlerinde de en uygun kredi veren bankalar olarak ilk sırada yer alırken ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1,55 faiz oranı ile kredi veriyor. Bu kredi paketinde 10 bin TL nakit para desteği kullanan kişiler için aylık taksit ödemesi 383,56 TL olarak gerçekleşiyor. Kredi başvurusu tüm Ziraat Bankası şubeleri ve internet bankacılığı üzerinden yapılıyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@