15.000 TL Nakit Avans Garanti Bankası'ndan! Ek Ücret ve Komisyon Yok

Kısa süreli nakit ihtiyacı olanlar için bankaların müşterilerine özel sundukları bazı olanaklar bulunuyor.

15.000 TL Nakit Avans Garanti Bankası'ndan! Ek Ücret ve Komisyon Yok
Kısa süreli nakit ihtiyacı olanlar için bankaların müşterilerine özel sundukları bazı olanaklar bulunuyor. Mini kredi paketleri müşteriler tarafından en sık kullanılan yöntem olsa da bazı bankalar daha daha avantajlı imkanlar sağlıyorlar.

Müşterilerinin kısa süreli nakit ihtiyaçları için kredi dışında nakit avans olanağı sağlayan Garanti BBVA bu avans kullanımında ise ek ücret, komisyon talep etmiyor.

GARANTİ BBVA'DAN NAKİT AVANS

Garanti Bankası müşterilerine sunduğu nakit avans olanaklarına dair resmi sitesinden açıklamada bulundu. Banka resmi internet sayfasından yapmış olduğu açıklamasında, nakit avans hakkında "Avans Hesap, acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile acil nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır." tanımında bulundu.

Müşterilerin hangi durumdalarda nakit avans desteğinden faydalanabileceğine ilişkin de bilgi veren Garanti BBVA bu hespatan yararlanacak olanların geri ödemelerini nasıl yapacağını açıkladı. Müşterilerin kullanacakları avans için sadece faiz ödemesi yapacağını ilan eden banka bunun dışında ek ücret ödenmeyeceğini ilan edildi.

Ek Ücret, Komisyon Yok

Garanti BBVA geri ödemeler hakkında müşterilerine detaylı bilgi verdi. Ödemelerin nasıl yapılacağının detaylarını ilan eden bankanın açıklaması şu şekilde.

"Kısa süreli tl nakit (Türk Lirası) ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilir ve sadece kullandığınız tutar ve gün için çektiğiniz nakit avans tutarının faizini ödersiniz. Üstelik başka hiçbir ücret veya komisyon ödemezsiniz."

GERİ ÖDEMELER İSTER BİR AY SONRA İSTER 12 AY SONRA

Garanti BBVA müşterilerinin avans hesaptan nakit kullanımları durumunda ödeme planlarını kendilerinin belirleyeceğini ilan etti. Bu kapsamda müşteriler ister borçlarını çok kısa sürede geri öderler isterlerse 12 ay vadeye bölüp daha düşük taksitlerle ödeyebilirler. Müşteriler ayrıca Avans Hesabın bağlı olduğu vadesiz hesabında artı bakiye olsa bile mevcut bakiyesine dokunmadan Taksitli Avans Hesap kullanabilirler.  Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,89’dur. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır.

5.000 TL AVANS KULLANIMI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANIMüşteriler Garanti BBVA tarafından sunulan bu avans hesap ile 5.000 TL nakit kullanırlarsa ve ödemelerini 30 gün içinde yapacaklarını bildirirse ödeme planı yukarıda yer alan tabloda ki gibi olacak. Banka müşterilerine 250 TL'den 15.000 TL'ye kadar avans kullanımı ve 12 ay vadeli ödeme planı sunuyor.
Yorumlar (0)