3 Ay Geri Ödemesiz Kredi Müjdesi Geldi!

Kredi ihtiyacı hissedenler için önemli bir adım atıldığı bildirildi. Acil nakit sorununa 3 ay ödemesiz kredi imkanı ile çözüm bulunuyor. Akbank yeni kredi fırsatını müşterilerine sundu. 3 ay geri ödemesiz Akabnk kredisinin detayları nelerdir?

3 Ay Geri Ödemesiz Kredi Müjdesi Geldi!

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı içerisine giren müşterilere her dönem farklı bankalar tarafından çeşitli çözümler üretilmektedir. Bankaların kredi kampanyaları ile büyük bir imkana kavuşan müşteriler nakit akışındaki dengeyi ağlayarak bütçelerini denkleşitirebiliyorlar. Akbank tarafından yapılan son kredi bilgilendirmesine göre müşterilere 3 ay geri ödemesiz dönemli kredi veriliyor. Ramazan ayı boyunca verilecek olan bu kredi ile müşteriler nakit ihtiyaçlarını 3 ay geri ödeme olmadan görebilecekler.

KREDİ MÜJDESİ GELDİ

Akbank tarafından bir açıklama yapılarak KOBİ'lere sağlanacak olan bu kredi imkanının ayrıntıları kamuoyuna duyuruldu. Hem KOBİ'lerin nakit sorunlarına çözüm üreten hem de kolay ödeme seçenekleri sunulan kredi kampanyası ile çok önemli bir finansman destek müşterilerin hizmetine sunuluyor. 

3 AY GERİ ÖDEMESİZ 250 BİN TL KREDİ

Akbank tarafından verilen bilgilere göre KOBİ'lere 36 ay vadeli 250 Bin TL taksitli ticari kredi veriliyor. Bu krediler için müşteriler geri ödemeleri aylık eşit taksitler halinde yapabiliyorlar. Ödeme planı konusunda müşterilere çok sayıda alternatifli seçenek sunulurken 3 ay geri ödemesiz dönem seçeneği de en cazip teklifler arasında yer alıyor. Bugün kredi kullanıp nakit akışlarındaki sorunları kaldıran KOBİ'ler bu kredilerin geri ödemelerini 3 ay sonra yapmaya başlayabiliyorlar. 

ESNEK ÖDEME FIRSATI

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz yaptığı açıklamada 3 ay geri ödemesiz kredi kampanyası hakkında, “KOBİ'lerin ödeme ve tahsilat dönemlerine ilişkin olarak pek öngörülebilir bir tahminde bulunulamaz genellikle. Yani nakit akışı sorunu her zaman yaşanabilir. İş hacimlerine göre ticari faaliyetler için dönemsel olarak daha fazla bir nakit ihtiyacı da ortaya çıkabiliyor. Bundan dolayı KOBİ'ler hem nakit ihtiyaçlarına çözüm hem de kredi geri ödemelerinde olabildiğince esnek hareket etmek istiyorlar. Biz de Ramazan ayında KOBİ'lerimizin bu isteklerini yerine getirerek ödeme planlarını kendilerinin düzenleyebileceği bir kredi kampanyası hazırladık.” dedi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

KOBİ'ler için Akbank'tan verilen kredi hakkında konuşan Bülent Oğuz, “3 ay ödeme ertelemeli kredimizden yararlanmak isteyen KOBİ'ler kredi başvurularını Akbank şubelerinden yapabilirler. Ayrıca ticari faaliyette bulunan ve vergi levhası olan müşterilerimiz 50 Bin TL'ye kadar olan kredi taleplerini Akbank Mobil üzerinden bankamıza iletebilirler. Öte yandan yeni üye işyeri olacak KOBİ'lerimize de çok farklı avantajlar sunmaktayız.” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)