Akbank Yüksek Limitli KOBİ Kredisinde 60 Ay Vade Tanımlamasını Kullanacak!

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, diğer bankaların 48 ay vadeli 100 bin TL kredi seçeneklerini 60 ay vade imkanı ile sunuyor.

Akbank Yüksek Limitli KOBİ Kredisinde 60 Ay Vade Tanımlamasını Kullanacak!
Akbank ve Yapı Kredi Bankası, diğer bankaların 48 ay vadeli 100 bin TL kredi seçeneklerini 60 ay vade imkanı ile sunuyor. Bu iki kredi seçeneği arasından en büyük avantajlar ile Mart ayında en iyi KOBİ kredisini sunan liste başı banka ise Akbank oldu.

Akbank KOBİ Kredisinin Ödeme Planı Bilgileri

Akbank 100 bin TL’lik KOBİ kredisini 60 ay vade ve %1,81 faiz oranı üzerinden aylık 2.998 TL taksitler ile sunuyor. Başvuruları şubelerden kabul eden banka, KOBİ kredisinde en iyi faiz oranını %2,08 olarak sunan ikinci banka Yapı Kredi’nin önünde yer almayı başardı.

Kredi Başvuru Şartları

Aylık taksitleri 2.998 TL olarak hesaplanan ve ödemesi 60 ay vadede yapılan Akbank avantajlı KOBİ kredisine başvuru için ise belirli şartların sağlanması talep ediliyor. TC vatandaşı olan, 18 yaşını doldurmuş olan, KOBİ vasfı taşıyan bir işletmeye sahip olan, gelir belgesi sunabilen, kredi notu düşük olmayan kişiler bu kredi için başvuru gerçekleştirebilecekler.

Evraklar ve Başvuru Yolu

Başvuru için bankanın talep ettiği evraklar ise KOBİ’ye alt vergi levhası, bilanço, gelir tabloları ve kişiye ait gelir belgesi olarak açıklanıyor. TC kimlik kartı ve bu belgeler ile kendisine en yakın Akbank şubesine ziyaret gerçekleştiren kişi, kredi departmanı müşteri temsilcileri ile başvuru formu doldurarak krediye müracaat sağlayacak.

Başvuru ardından kişinin yasal takipte olan kredi borcunun bulunmaması ve kredi notunun risksiz olası halinde ise aynı gün kredi onayını almak mümkün hale geliyor. Salgın ardından maddi olarak güç durumlara düşen KOBİ’ler için 60 ay vade imkanı ile sunulan özel kredi için başvurular ile kabul edilmeye başlandı.

KOBİ’ler Mart ayında bir diğer seçenek olarak Yapı Kredi’nn 100 bin TL limitli, 60 ay vadeli ve %2.08 faizli kredisine de başvur sağlayabilecekler.
Yorumlar (0)